Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bursa Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Bursa Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Bursa Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
4.5/5 - (2 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Bursa Maliye Misafirhanesi hakkında, Bursa Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Bursa’da üç farklı lokasyonda hizmet veren Bursa Maliye Misafirhanesi , Bursa Yıldırımda, Karacabeyde be Kirazlıda olmak üzere 3 farklı bölgede hizmet vermektedir.

Karacabey Maliye Eğitim Tesisleri 13 oda 52 yatak kapasitesine sahipken, Bursa Yıldırım Maliye Misafirhanesi 15 oda 30 yatak kapasitesine sahip olmakla birlikte ve Uludağ Kirazlı Maliye Eğitim ve Dinlenme Tesisleri 36 oda 114 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Bursa Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Bursa Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için
—- Bursa Karacabey Maliye Eğitim Tesisi 0224 695 20 05
—- 
Bursa Yıldırın Maliye Misafirhanesi 0224 327 46 86
—- Bursa Uludağ Maliye Eğitim Tesisi 0505 899 42 16
 
telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bursa Maliye Misafirhanesi Adresi

Bursa Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Bursa Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak
—- Bursa Karacabey Maliye Eğitim Tesisi Malkara Yeniköy Karacabey – Bursa adresinde yer almaktadır. 
—- 
Bursa Yıldırın Maliye Misafirhanesi Umurbey Mahallesi, Eğni Sokak, No:12 Yıldırım – Bursa
—- Bursa Uludağ Maliye Eğitim Tesisi Kirazlıyayla 20. Kilometresinde Uludağ – Bursa
 adresinde yer almaktadır.

Bursa Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriBursa Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bursa Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bursa Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Bursa Karacabey Maliye Eğitim Tesisi


Bursa Yıldırın Maliye Misafirhanesi

Bursa Uludağ Kirazlı Maliye Eğitim Tesisi

Bursa Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Karacabey’in Marmara’ya açılan sahili. Deniz ve kumsal gayet iyi durumda. Park yeri bol. Sahil ve plaj ücretsiz. Etraflarında şezlongu, gölgeliliği olan ücretli yerler de var. A
Fiyatına göre gayet güzel. Yemekhane gibi hizmetler yok. Tesis içinde kafeterya var. Evlerde sıcak su oluyor ve çeşme suları da içilebilir. Odalar geniş içeride de vakit geçirilebilir.
Denize bu kadar yakın ve sakin olması, içinin yeşillik olması ve akşam yürüyüşleri için mükemmel bir yer. Maliye memuru olmasanız da günlük tutup kalabiliyorsunuz.
Yılların tatil mekanı efsane bir yer👍👌
2 çocuk ve 2 yetişkin olarak ailemle kaldım. Rezervasyonu yaptıktan sonra bir süre sonra yola çıktım ve verdiğim süre yaklaştığında misafirhane görevlisi Ayhan Bey beni aradı kendilerini bekleyeceğini söyledi çok hoşuma gitti.

Bursa Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Bursa Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Bursa Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Bursa Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Bursa Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir