Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bursa Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Bursa Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Bursa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Bursa Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Bursa ilinin merkez ilçelerinden biri olan Yıldırım ilçesinde bulunana ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı, Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü içerisinde faaliyet gösteren Bursa Karayolları Misafirhanesi konaklamak isteyenler için mükemmel bir şekilde tasarlanmış odaları ve personelleri ile hizmet sunmaktadır.

Birbirinden güzel odalarının yanında deneyimli personellerinin muhteşem yardımcı olması ve kamu güvencesinde sunulan uygun fiyatlı hizmetleri ile otel konforunda, pansiyon fiyatında konaklamanıza olanak sunmaktadır.

Bursa Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Bursa Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Bursa Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0224 281 60 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bursa Karayolları Misafirhanesi Adresi

Bursa Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Bursa Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak 152 Evler Mahallesi, Ankara Yolu Caddesi No:286 Yıldırım – Bursa adresinde yer almaktadır.

Bursa Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bursa Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Bursa Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Karayolları Sosyal Tesisleri’ nde akşam yemeği yedik . Gerçekten lezzetli, kaliteli ve çok ekonomikti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Temiz ve güzel bir misafirhanesi var…sadece odalar biraz dar…
Güzel sakin nesih bir yer doğa ve deniz iç içe
Temiz ve konforlu market restoran gibi bir çok imkanı bünyesinde barındırıyor. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Çok memnun kaldım.Teşekkürler
Bursa karayolları misafirhane si personeli mükemmeldi
Harika bir kamu misafirhanesiydi. Odaları olsun yemekleri olsun kendinizi misafirhane değil de güzel bir otel de hissettiriyor. Girişte misafirhanenin verdiği karta para yüklemesi yapılarak kahvaltı veya diğer kafeterya harcamalarını yapıyorsunuz. Çok beğendim emeği geçenlere teşekkürler.

Bursa Karayolları Misafirhanesi

Bursa Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Bursa Misafirhaneleri, Bursa Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Bursa Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir