Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Merkez Bursa Öğretmenevi

Merkez Bursa Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Bursa ilinin Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Merkez Bursa Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Merkez Bursa Öğretmenevi Odaları; 19 oda 51 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, klima, kablosuz internet, kesintisiz sıcak su mevcuttur.

Merkez Bursa Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, kafeterya, vip salon, dinlenme salonu, bilgisayar odası, kütüphane, ban bayan kuaförü, organizasyon salonu ve öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Merkez Bursa Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Merkez Bursa Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bursa ilinin Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Merkez Osmangazi Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0224 224 21 62 veya 0224 224 26 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Merkez Bursa Öğretmenevi Adresi

Bursa ilinin Merkez Osmangazi ilçesine bağlı Merkez Osmangazi Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Şehreküstü Mahallesi, Okul Caddesi, No:4 Osmangazi/Bursa adresinde yer almaktadır.

Merkez Bursa Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2024 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

2021 yılı Bursa Öğretmenevi Oda Fiyatları
ODALARÜYE KAMUMİSAFİR
Oda Ücreti  90 TL  110  TL

Bursa Osmangazi Öğretmenevi Konumu Nerede

Merkez Bursa Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Otel gayet iyiydi personel çok ilgili ve yardımcı oluyorlar. Konumu çok beğendik gezilecek yerlerin göbeğinde desek yeri. Kahvaltı gayet iyiydi ve tertemizdi otel içi olsun kahvaltı ve yemek salonu olsun gayet özverili idi arkadaşlar.
Odalar temiz, Ramazan ayında gidenler için kahvaltıyı sahura hazırlıyorlar 😍 ekmeklerinizi kızartabiliyorsunuz. En sevdiğim şey oldu 😍 Güler yüzleri ise hiç eksik değil 👍 Eğer Bursa’da gezmek istiyorsaniz kalmak için harika seçim. Boş oda bulmak zor o yüzden gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmayın derim!
Bursa merkezde tarihi bölgelere yürüme mesafesinde bir yer. Kaldığımız oda temizdi. 1 hafta öncesinden rezervasyon yapmıştık. Görevliler gayet ilgiliydi. Sabah sunulan Kahvaltı tabağı yeterliydi. Buraya 5 yıldızlı otel beklentisi içinde olmadan bakılmalı.
Tek kişilik oda fiyatı 120 tl. Kaldığım odadaki yatak banyo havlular gayet temizdi. Duvarlar boyanabilinir çünkü çok kirli. Sicak su ve duşta sorun yoktu. Merkezi bir konumda olmasi gayet guzel. Aracınızla gelecekseniz park sorunu yaşayabilirsiniz.
Bursa merkezin tam göbeğinde konumlanmiş,gezilecek yerlere yurume mesafesinde bir öğretmenevi.Odaları temiz gayet uygun fiyatlarla konaklayabileceginiz bir yer.
Çok merkezi bir yerde..Ulaşımı kolay..Odaları çok geniş..Oldukça temiz..Tarihi alanların ,çarşı ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında..Kahvaltı salonu geniş havadar ve çok temiz..

Bursa Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Bursa Öğretmenevi Telefon Numarası, Bursa Osmangazi Öğretmenevi Adresi Konumu, Merkez Bursa Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bursa Merkez Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın