Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Mersin Kapızlı Dsi Kampı Sosyal Tesisleri Fiyatları Adresi Telefonu

Mersin Anamur Dsi Misafirhanesi
Mersin Anamur Dsi Misafirhanesi
4.4/5 - (8 votes)

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne bağlı Mersin Silifke Kapızlı Dsi Kampı yada bir diğer deyişle Kapızlı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ailenizle birlikte mükemmel bir tatil yapmanın olanaklarını sunmaktadır. Birbirinden güzel odaları birbirinden güzel konaklama fırsatları ile mükemmel bir tatil planınızda sizlerin yanında yer almaktadır.

Bungalov tarzı evleri ile ve tüm evlerin sahili gören konumları sebebiyle sahili her an yanınızda görmenize olanak sağlamaktadır. Sahil ile arasında 20 metrelik bir mesafede bulunan Kapızlı Dsi Kampı şortunuz veya mayonuzla direk odanızdan çıkıp sahile gitmenize olanak sağlamaktadır. Yapısı gereği mükemmel bir güzellikte olan Kapızlı Dsi Sosyal Tesisleri 3 öğün birbirinden güzel yemekleri ilede ilgi çekici bir hal almaktadır.

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Kapızlı Eğitim Tesisleri Kampında konaklamak isteyenler için: oda fiyatları, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak iletişim numarası 0 324 722 27 37 veya 0322 459 05 90 destek hizmetleri 658 Dahili telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Kapızlı Eğitim Tesisleri Kampında konaklamak isteyenler için adres olarak Atakent Mahallesi, Bakanlıklar Caddesi No:1 Silifke/Mersin adresinden ulaşabilirsiniz.

Ortalama Kapızlı Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Mersin Anamur Dsi MisafirhanesiMersin Kapızlı Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kamp alanı prefabrik evlerden oluşuyor. Evlerin içinde bir odada çift kişilik yatak, bir odada da ikili ranza ve tek kişilik bir yatak var. Bir de klozet ve duşakabinden oluşan bir banyo var. Televizyon, klima ve mini buzdolabı da var. Akşamları çok sinek oluyor o yüzden camlara ve kapiya sineklik koymaları çok iyi olmuş. Ufak bir de verandası var kaç kişilik tatildeyseniz ona göre sandalye koymuşlar. Yemekhanede kahvaltı self servis diğer öğünler ise siz oturuyorsunuz belli bir menü masanıza getiriliyor garsonlar tarafından. Yemekleri aşırı lezzetli, burdan yapanların tekrar ellerine sağlık diyorum. Düşünün herkes tuzlu yiyemez diye çok çok az tuzlu yapmalarına rağmen maharetli ellerden cıktığı belli. Kiralık ev gibi düşünerek gelmelisiniz. Çay, kahve gibi meşrubatlar da ücretli. Yanında çaycı, ketıl gibi şeyler getiren aileler vardı. Havlu, şampuan falan yok. Arada bir idareden tuvalet kağıdı alabilirsiniz. Bir sıvı sabun ve bir kağıt havlu koyuyorlar o kadar. Sahil tüm evlerden görülecek şekilde çapraz kurmuşlar evleri. Deniz ayağınızın altında. Mayo, bikininizle direkt evden çıkabilirsiniz. Çocuklar için açık oyuncak alanı da var. Migros, Şok ve A101 tesisten çikip sola döndüğünüzde 15 dklık bir yürüme mesafesinde. Mersin’i, tarihi yerleri gezmek istiyorsanız muhakkak arabanızla gelmelisiniz. Bu sıcaklarda minibüsü, taksisi çekilmez. Bir haftalık konaklayan biri olarak gördüklerimi ve fikirlerimi yazmak istedim. 👋👋  
Dsi Kapızlı tesisleri bir devlet kurumunun sağladığı imkanlardan çok daha fazlasıdır. Size ait bir ev ve önünde yer alan yeşil alan özellikle çocuklu aileler için pahabiçilmez bir imkan. Denizi temiz ve güzel ,kaldığınız ev ve ev dışındaki sosyal alanlar tertemiz, ayrıca çocuklar için vakit geçirecek park ve oyun alanı bulunmaktadır. Sabah kahvaltıları ve yemekleri lezzetli olup yeterince doyurucudur. Kaldığımız sürede akşam yemeğinde kebap ve balık bile vardı ve gayet lezzetliydi. Yemek saatleri dışında yiyecek içecek alabileceğiniz bir kantini bulunmakla birlikte pizza, lahmacun vs gibi fastfood alternatifleri de bulunmaktadır. Bunun dışında personellerin ilgi ve alakası da iyi olup ,özellikle Ahun TÜRECANın kaldığımız süre boyunca ilgi ve alakası için kendisine ayrıca teşekkür ederiz. Tesisin sinek probleminden bahsedilmiş ancak düzenli ilaçlama yapıldığından sanırım biz böyle bir sorun yaşamadık. Daha önce başka kurumun tesislerine gitmiş biri olarak Dsi Kapızlı tesisleri her diğerleriyle kıyaslanamıcak kadar iyi bir tesisdir.
Plaji ve denizi gercekten harika. 3 öğün yemek var gayet tatminkar sevjdyede. Fiyatlar piyasa koşullarına göre çok iyi ama sezonda yer ayirtabilmek gerçekten cok zor.
Güzel bir tesis ebeveyn odalı 4 5 kişi bungalo evler 3.öğün yemek günlük 135 tl
Konum olarak temizlik olarak gayet güzel, deniz oldukça sıcak serinletmiyor birde açık denizdeki gemiler atıklarını boşalınca kirlilik sahile vuruyor n yazikki, bu konuyla ilgili sahil güvenlik ciddi önlem almalı, kamp yönetimi çok profesyonel oldukça memnun kaldık, yemekleri çok leziz, teşekkür ederiz.
Konum olarak temizlik olarak gayet güzel, deniz oldukça sıcak serinletmiyor birde açık denizdeki gemiler atıklarını boşalınca kirlilik sahile vuruyor n yazikki, bu konuyla ilgili sahil güvenlik ciddi önlem almalı, kamp yönetimi çok profesyonel oldukça memnun kaldık, yemekleri çok leziz, teşekkür ederiz.
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

12 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir