Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Mersin Kapızlı Dsi Kampı Sosyal Tesisleri Fiyatları Adresi Telefonu

Mersin Kapızlı Dsi Misafirhanesi

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne bağlı Mersin Silifke Kapızlı Dsi Kampı yada bir diğer deyişle Kapızlı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ailenizle birlikte mükemmel bir tatil yapmanın olanaklarını sunmaktadır.

Kapızlı Dsi Kampı Birbirinden güzel odaları birbirinden güzel konaklama fırsatları ile mükemmel bir tatil planınızda sizlerin yanında yer almaktadır.

Kapızlı Dsi Kampı Bungalov tarzı evleri ile ve tüm evlerin sahili gören konumları sebebiyle sahili her an yanınızda görmenize olanak sağlamaktadır. Sahil ile arasında 20 metrelik bir mesafede bulunan Kapızlı Dsi Kampı şortunuz veya mayonuzla direk odanızdan çıkıp sahile gitmenize olanak sağlamaktadır.

Kapızlı DsiMisafirhanesiYapısı gereği mükemmel bir güzellikte olan Kapızlı Dsi Sosyal Tesisleri 3 öğün birbirinden güzel yemekleri ilede ilgi çekici bir hal almaktadır.

Not: DSİ Silifke tesislerinde 2023 yılı yaz döneminde kampta depremzedeler kaldığı için kamp olarak hizmet verilmemektedir.

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Kapızlı Eğitim Tesisleri Kampında konaklamak isteyenler için: oda fiyatları, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak iletişim numarası 0 324 722 27 37 veya 0322 459 05 90 destek hizmetleri 658 Dahili telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 6. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Kapızlı Eğitim Tesisleri Kampında konaklamak isteyenler için adres olarak Atakent Mahallesi, Bakanlıklar Caddesi No:1 Silifke/Mersin adresinden ulaşabilirsiniz.

Ortalama Kapızlı Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Mersin kapızlı Dsi MisafirhanesiMersin Kapızlı Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kamp alanı prefabrik evlerden oluşuyor. Evlerin içinde bir odada çift kişilik yatak, bir odada da ikili ranza ve tek kişilik bir yatak var. Bir de klozet ve duşakabinden oluşan bir banyo var. Televizyon, klima ve mini buzdolabı da var. Akşamları çok sinek oluyor o yüzden camlara ve kapiya sineklik koymaları çok iyi olmuş. Ufak bir de verandası var kaç kişilik tatildeyseniz ona göre sandalye koymuşlar. Yemekhanede kahvaltı self servis diğer öğünler ise siz oturuyorsunuz belli bir menü masanıza getiriliyor garsonlar tarafından. Yemekleri aşırı lezzetli, burdan yapanların tekrar ellerine sağlık diyorum. Düşünün herkes tuzlu yiyemez diye çok çok az tuzlu yapmalarına rağmen maharetli ellerden cıktığı belli. Kiralık ev gibi düşünerek gelmelisiniz. Çay, kahve gibi meşrubatlar da ücretli. Yanında çaycı, ketıl gibi şeyler getiren aileler vardı. Havlu, şampuan falan yok. Arada bir idareden tuvalet kağıdı alabilirsiniz. Bir sıvı sabun ve bir kağıt havlu koyuyorlar o kadar. Sahil tüm evlerden görülecek şekilde çapraz kurmuşlar evleri. Deniz ayağınızın altında. Mayo, bikininizle direkt evden çıkabilirsiniz. Çocuklar için açık oyuncak alanı da var. Migros, Şok ve A101 tesisten çikip sola döndüğünüzde 15 dklık bir yürüme mesafesinde. Mersin’i, tarihi yerleri gezmek istiyorsanız muhakkak arabanızla gelmelisiniz. Bu sıcaklarda minibüsü, taksisi çekilmez. Bir haftalık konaklayan biri olarak gördüklerimi ve fikirlerimi yazmak istedim. 👋👋  
Dsi Kapızlı tesisleri bir devlet kurumunun sağladığı imkanlardan çok daha fazlasıdır. Size ait bir ev ve önünde yer alan yeşil alan özellikle çocuklu aileler için pahabiçilmez bir imkan. Denizi temiz ve güzel ,kaldığınız ev ve ev dışındaki sosyal alanlar tertemiz, ayrıca çocuklar için vakit geçirecek park ve oyun alanı bulunmaktadır. Sabah kahvaltıları ve yemekleri lezzetli olup yeterince doyurucudur. Kaldığımız sürede akşam yemeğinde kebap ve balık bile vardı ve gayet lezzetliydi. Yemek saatleri dışında yiyecek içecek alabileceğiniz bir kantini bulunmakla birlikte pizza, lahmacun vs gibi fastfood alternatifleri de bulunmaktadır. Bunun dışında personellerin ilgi ve alakası da iyi olup ,özellikle Ahun TÜRECANın kaldığımız süre boyunca ilgi ve alakası için kendisine ayrıca teşekkür ederiz. Tesisin sinek probleminden bahsedilmiş ancak düzenli ilaçlama yapıldığından sanırım biz böyle bir sorun yaşamadık. Daha önce başka kurumun tesislerine gitmiş biri olarak Dsi Kapızlı tesisleri her diğerleriyle kıyaslanamıcak kadar iyi bir tesisdir.
Plaji ve denizi gercekten harika. 3 öğün yemek var gayet tatminkar sevjdyede. Fiyatlar piyasa koşullarına göre çok iyi ama sezonda yer ayirtabilmek gerçekten cok zor.
Güzel bir tesis ebeveyn odalı 4 5 kişi bungalo evler 3.öğün yemek günlük 135 tl
Konum olarak temizlik olarak gayet güzel, deniz oldukça sıcak serinletmiyor birde açık denizdeki gemiler atıklarını boşalınca kirlilik sahile vuruyor n yazikki, bu konuyla ilgili sahil güvenlik ciddi önlem almalı, kamp yönetimi çok profesyonel oldukça memnun kaldık, yemekleri çok leziz, teşekkür ederiz.
Konum olarak temizlik olarak gayet güzel, deniz oldukça sıcak serinletmiyor birde açık denizdeki gemiler atıklarını boşalınca kirlilik sahile vuruyor n yazikki, bu konuyla ilgili sahil güvenlik ciddi önlem almalı, kamp yönetimi çok profesyonel oldukça memnun kaldık, yemekleri çok leziz, teşekkür ederiz.

Kapızlı Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri

Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri Mersin Kapızlı Dinlenme Tesisleri, mersin kapızlı kampı, mersin kapızlı dsi sosyal tesisleri

Mersin Kapızlı Dsi Misafirhanesi

Mersin Silifke Kapızlı Dsi Kampı, Kapızlı Dsi Kampı oda fiyatları, Kapızlı Dsi Sosyal Tesisleri adresi iletişimi, Kapızlı Dsi Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Nasıl?

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Mersin Kapızlı Dsi Kampı Sosyal Tesisleri Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 18 yorum

 1. Merhaba kolay gelsin 05-11 Eylül aralığında kamp başvurusu yapmak istiyoruz fiyat nedir 2 yetişkin 1 bebek olacak şekilde

  Yanıtla
  • Telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site üzerinden başvuru veya rezervasyon yapılmaz. Bu site sadece tanıtım sayfasıdır.

   Yanıtla
  • Efendim Bu internet sitesi resmi site değildir. Sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış bir blog sitesidir. Nitekim bahse konu telefon numarası 0322 459 05 90 destek hizmetleri 658 Dahili numarasından ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla
   • DSİ Silifke Kapızlı Kampı 2023 yılı yaz döneminde depremzedeler kaldığı için kamp olarak hizmet vermiyor

    Yanıtla
 2. DSİ Silifke Kapızlı Kampı 2023 yılı yaz döneminde depremzedeler kaldığı için kamp olarak hizmet vermiyor

  Yanıtla
 3. DSİ Silife tesislerinde 2023 yılı yaz döneminde kampta depremzedeler kaldığı için kamp olarak hizmet verilmemektedir.

  Yanıtla
 4. Merhaba kapizli tesislerinin numarasina ulasamiyorum caliyor cevap verilmiyor acaba baska numarasi varmi

  Yanıtla

Yorum yapın