Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Kastamonu ili merkezinde bulunan Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kamu misafirhanesinde konaklamak isteyenler için hazırlanmış uygun fiyatlı bir misafirhane olmaktadır.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi güzel bir tatil yapabilmeniz için içerisinde her şeyin bulunduğu bir misafirhane olmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeklerini burada yiyebileceğiniz güzel bir yemekhanede bulunmaktadır.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi uygun fiyatının yanında kendine has güzellikleri sayesinde akıllarda yer edinen bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Kastamonu Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Kastamonu Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kastamonu Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0366 214 60 26   — 0366 214 60 27 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Saraçlar Mahallesi Halime Çavuş Caddesi No: 7 KASTAMONU​​​ adresinde yer almaktadır.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Misafirhanesi oldukça temiz, fiyatı uygun, kamu personeline indirim uygulanıyor. Sabah kahvaltısı için kahvaltı tabağı verilmekte. Kahvaltı ayrıca cüzi bir ücret alınmaktadır.
Güzel temiz bir yer güler yüzle karşılandığınız rahatlıkla kalabilinecek kahvalt ve yemek mevcut ama sabit menüymüş fiyat olarakta çok uygun
Misafirhane bu kampüste, 2019 yılında 60 TL üç kişilik oda kamu çalışanı fiyatıdır. Oda klasik misafirhane. Konumu çok merkezi değil ama araba ile yakın. Odada buzdolabı, tv, seccade var. Kahvaltı normalde varmış. Balkonu güzel manzara var.
Orman Bölge Müdürlüğü misafirhanesinde bir gece konakladım. Odalar tertemizdi. Bu pandemi döneminde otellerde konaklamaktan çekinirim ama burası beni gayet tatmin etti temizlik konusunda. Konaklama fiyatları da oldukça uygun.
Çalışanlar çok ilgili ortam temiz ve hijyenik fiyatlar makul
Kastamonu’nun en iyi misafirhanesi burası galiba.

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Kastamonu Misafirhaneleri, Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Kastamonu Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Kastamonu Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın