Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

izmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

İzmir ilinin merkezi Karşıyaka’da yer alan İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi rahatlıkla konaklayabileceğiniz güzel zamanlar geçirebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır. Uygun fiyatının yer aldığı aynı zamanda kendisine has özelliklerin bulunduğu bir misafirhane olmaktadır.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yeşillikler içerisinde yer aldığı güzel ve huzur dolu bir misafirhane olmakla birlikte, aynı zamanda kafeteryasında huzur içinde dinlenmenize olanak sağlamaktadır.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi uygun fiyatı, modern yapısı, tasarımsal binası sayesinde hayranlık uyandırmaktadır.İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi aynı zamanda merkezi konumu sayesinde Alış veriş Merkezlerine, otellere, turistik merkezlere, restoranlara oldukça yakın bir mesafede yer almaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, İzmir Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İzmir Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0232 369 50 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

izmir Orman Bölge Müdürlüğü MisafirhanesiTarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Aksoy Mahallesi 1743 Sokak No: 29 ​- Karşıyaka / İZMİR​ adresinde yer almaktadır.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

çok güzel ve uygun bir çay bahçesi var. iskambil ve okey de mevcut.
Harika güzel bir yer Karşıyaka Aksoy lokasyonunda süper peyzaj edilmiş yemyeşil bir bahçeler topluluğu etrafında fazlasıyla sosyal aktife var yeme içme alanları var denize yakın mahallenin ortasında oksijen deposu gibi çok güzel bir alan gezmek içinde güzel
Misafirhane odaları cok temiz, personeller ilgiliydi
Odalar geniş ve ferah ailecek kalınabilir sakin ve güvenilir bir yer
Bölge Müdürlüğü misafirhanesinde kaldım. Odalar temiz ve yıldızlı otelleri aratmayacak konfor vardı. Güzel bir hizmet.
Misafirhane konum olarak yeri çok güzel. Odalar yeni ve temiz.
Odası ve tuvalet/banyo gayet temiz. Fakat ailesi veya kendisi kamu kurumunda çalışmayanlar için 270 TL biraz tuzlu bir ücret olmuş. Kamu personeli üyeleri için 135 TL ise gayet uygun. Kamu personeli aile üyesine sahip ya da kamu personeli olan herkes için öneririm. Gayet güzel.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Misafirhaneleri, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, İzmir Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, İzmir Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın