Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Kampı
Kütahya Karayolları Misafirhanesi Kampı
4.2/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Kütahya Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Kütahya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Kütahya Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kütahya ilinin merkez ilçesinde yer alan ve Karayolları 145. Şube Şefliğine bağlı Kütahya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için kamu güvencesinde sunulan değerli bir misafirhane olmaktadır. Tüm Türkiyede farklı bölgelerde hizmet veren Karayolları Misafirhaneleri uygun fiyatları ile akıllarda yer edinmektedir.

Kütahya Karayolları Misafirhanesi deneyimli personellerinin yer aldığı ve her açıdan rahatınızı düşünen personellere sahip bir misafirhane olmaktadır. Kütahya Karayolları Misafirhanesi merkezi yerde yer alan konumu sayesinde her alanı bölgeyi rahatlıkla görmenize olanak sağlayan bir lokasyonda yer almaktadır.

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Kütahya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0274 228 24 65 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Kütahya Karayolları Misafirhanesi KampıTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Kütahya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak 30 Ağustos Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, No:62 Merkez – Kütahya adresinde yer almaktadır.

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Hayatımda gördüğüm en ilgili personellere sahip çok ilgililer her konuda yardımcı oldular.
1 gece kaldım balıkesire giderken memnun ayrıldım. odaları iyiydi.
Odaları yeterli genişlikte herşey var ve sıcacıktı

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kütahya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Kütahya Misafirhaneleri, Kütahya Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Kütahya Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir