Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

İzmir Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

İzmir ilinin merkez ilçelerinen biri olan Bornova ilçesinde faaliyet gösteren Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi İzmir Karayolları Misafirhanesi olarak hizmet vermektedir.

Karayolları genel müdürlüğününTürkiye’nin dört bir yanında sunmuş olduğu ve birbirinden güzel misafirhaneleri ile hem uygun fiyatlı bir konaklama imkanı sunarken, hemde kamu güvencesinde konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

İzmir Karayolları Misafirhanesi merkezi konumu ile sıklıkla tercih edilen misafirhanelerin başında yer almaktadır. Metroya 5 dakikalık mesafede bulunması , diğer kamu kurumlarına yakınlığı ve otellerin çevresinde yer alan bir konumda bulunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü İzmir Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, İzmir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İzmir Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

İzmir Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı İzmir Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0232 493 50 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Karayolları Misafirhanesi Adresi

İzmir Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı İzmir Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kazımdirik Mahallesi, Sanayi Caddesi, No:36 Bornova – İzmir adresinde yer almaktadır.

İzmir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İzmir Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

İzmir Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok rahat bir yer, bahçesine bayıldım👍Fiyatlarda çok makul.
Çok rahat bir yer, bahçesine bayıldım👍Fiyatlarda çok makul.
5 yıldızlı otel gibi… Emeği geçen herkese teşekkürler…
Misafirhane şehir merkezindeki konumu nedeniyle tercih sebebimiz oldu. 3 gece konakladık. Yemek ve kahvaltı oldukça iyiydi. Tekrar kalmak isteriz.
Ucuz,temiz,hijyen ve ulaşım rahat önünden minübüs ve otobüs geçiyor ayrıca sanayi metrosuna yürüyerek 5 dakika mesafede.
Her anlamda tertemiz, uygun fiyat, güleryüzlü personel..ailece kalınabilicek güzel bir tesis..
Türkiye genelinde Karayolları Bölge Müdürlüğü misafirhanelerinin en donanımlısı en kalitelisi güler yüzlü personeline teşekkür ederim.
Disiplinli, kontrollü,temiz,nezih ve her şeyden önemlisi ilgili personel teşekkür ederim.

İzmir Karayolları Misafirhanesi

İzmir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Misafirhaneleri, İzmir Karayolları Misafirhanesi Telefonu, İzmir Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir