Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Giresun Karayolları Misafirhanesi
Giresun Karayolları Misafirhanesi
4/5 - (3 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Giresun Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Giresun Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Giresun Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Giresun şehrinde merkezde yer alan ve sahil kenarında yer alması sebebiyle oldukça beğenilen misafirhanelerden biri olmaktadır.

Giresun Karayolları 104. Şube Şefliğine bağlı olarak hizmet veren ve verdiği hizmet ile oldukça beğenileri toplayan Karayolları Misafirhanesi ailenizle birlikte hem Giresun şehrinin güzelliğini keşfetmenize olanak sağlarken hemde sahil kenarında olması sebebiyle, sahilin mükemmel atmosferini hissetmenize imkan sunmaktadır.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Giresun Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Giresun Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0454 215 16 81 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Adresi

Giresun Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Giresun Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Teyyaredüzü Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:349 Merkez – Giresun adresinde yer almaktadır.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Giresun Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çalışanlar çok ilgili gerçek manasıyla memnun kaldım.

Giresun merkezinde çarşı ve sahile çok yakın, odalar geniş ve tertemiz, bahçesi çok güzel.
Merhaba,Eylül ayında 8 gün ikamet ettim.Çok memnun kaldım.Fiyat performans açısından çok iyi.Çalışanlar çok ilgili,güleryüzlü,yardım etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.
Piyasadaki otel fiyatlarını göz önüne aldığımızda, iyi sayılır.

Giresun Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Giresun karayolları Misafirhanesi resimleri

Giresun Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Giresun Misafirhaneleri, Giresun Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Giresun Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir