Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Mardin Dargeçit Ilısu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Mardin Dargeçit Ilısu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
4.6/5 - (7 votes)

Devlet Su İşleri 16. Bölge Müdürlüğüne bağlı Mardin Dargeçit Ilısu Projesi 16. Bölge Müdürlüğü, Mardin Dsi Misafirhanesi veya Mardin Dargeçit Dsi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için güzel ve etkili bir misafirhane olmaktadır.

Birbirinden güzel odalarının yanında, odalarında televizyon, buzdolabı, lavabo, şifoniyer, gardrop sunulmaktadır.

Herbir çalışanın oldukça kibar ve anlayışlı yapısı, devlet güvencesinde sunulan bir kamu hizmeti olmaktadır. Kamu güvencesinde olması, kapısında güvenlik personeli ve 24 saat kesintisiz kamera ile izlenen bir misafirhane olmaktadır.

Mardin Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşlerine bağlı 16. bölge Müdürlüğü Ilısu projesi Mardin Dargeçit Ilısu DSİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0482 384 20 36 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ortalama Mardin Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Mardin Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşlerine bağlı 16. bölge Müdürlüğü Ilısu projesi Mardin Dargeçit Ilısu DSİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ilısu Mahallesi, Ilısu Caddesi No:219  Dargeçit/Mardin adresinde yer almaktadır. 

Mardin Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Mardin Dargeçit Ilısu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriMardin Ilısu Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Mardin Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Mardin Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Gayet temiz ve rahat tavsiye edilir. Zaten bölgede daha güzel bi yer yok.
Genellikle haberler de kötü anılır cehennem deresinin olduğu yer ama kesinlikle cennetten bir köşe baraj bittiğinde turistik olarak görülmesi gereken yerlerden biri arabanızla gitmeniz tavsiye edilir😅
Güneydoğuda devletin milletine hizmet sunduğu yerlerden
Çok güzel bir misafirhane bölgede bence tek kalınacak yer güzel ve mükemmel
hemen hemen herkesin kalacağı odalara sahip, odaları çok temiz, buzdolabı ve televizyon var.

Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi Mardin Dsi Misafirhanesi Resimleri, Mardin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Telefonu ve Adresi

Mardin Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Dargeçit Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Mardin Ilısu Dsi Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

9 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir