Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Muğla Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları

Muğla ilinin merkez ilçesi olan Menteşe ilçesinde yer alan Muğla Polis Evi birbirinden güzel odaları ve sınırsız hizmeti ile kendisine hayran bırakan misafirhanelerden biri olmaktadır. Şehrin merkezi konumunda yer alan Muğla Polisevi şehrin tüm ana artellerine yakın bir mesafede yer almaktadır.

Muğla Polis Evi çevresinde onlarda gezilecek tarihi, kültürel ve modern yapıları ve çevre ilçelerinde bir birinden güzel tatil ilçeleri, tail köyleri ile hayranlık uyandırmaktadır.

Muğla Polis Evi lezzetli yemekleri ve modernleştirilmiş odaları ile klima, televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kesintisiz internet gibi ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Muğla Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Muğla Polis Evi Fiyatları , Muğla Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Muğla’da Gezilecek Yerler;

 1. Muğla Kalesi
 2. Ulu Cami
 3. Muğla Müzesi
 4. Osmanlı Evleri
 5. Aziziye Tabyası
 6. Atatürk Parkı
 7. Cumhuriyet Meydanı
 8. Belediye Sarayı
 9. Muğla İl Halk Kütüphanesi
 10. İskele Meydanı

Muğla Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Muğla Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Muğla Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Muğla Polis Evi Telefonu 0252 502 24 94   –  0505 318 48 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muğla Polis Evi Adresi

Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama YorumlarıEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Muğla Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Muğla Polis Evi Adresi Muslihittin Mah. Cevizli Sok. No:6/1 Menteşe/MUĞLA adresinde yer almaktadır.

Muğla Polis Evi Konumu Nerede

Muğla Polisevi Yorumları

Temiz ve konforlu odalar, güzel kahvaltı ve misafirperver personel. Çok memnun kaldım..
Personeli ilgili ve güleryüzlü, tesis fiziki anlamda da yeni ve bakımlı, odalar ferah ve tertemiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Muğla polisevinde emeği geçen herkese cok tesekkurler.
Oda epey rahat ve kahvaltı yeterli ancak, denize epey uzak. En yakın deniz Akyaka’da. Özel araçla bile bence ulaşım yorucu.
Odalar tertemiz, personel ilgili güleryüzlü yataklar çarşaflar kar gibi beyaz mis gibi kokuyor. Polis Evi Müdürü ve tüm Personele teşekkürler.
Cok guzel bir polisevi.yemekler cok iyi..calışanlara cok tsk ler..başta calışanlardan olan Ali ve Eren e cok tskler..

Muğla Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları

Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları

Muğla Polis Evi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Polis Evi Telefonu, Muğla Polis Evi Ücretleri, Muğla Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın