Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Mardin Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Mardin Karayolları Misafirhanesi

Mardin ilinin Merkez ilçelerinden biri olan Artuklu ilçesinde faaliyet gösteren ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü, 93 Şube Şefliği altında faaliyet gösteren Mardin Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama imkanı sunmaktadır.

Her odasında sunduğu çalışma masaları, banyosu, tuvaleti, mini buzdolabı, televizyon gibi seçenekleri sayesinde ev ortamındaymış gibi rahat hissetmenizi sağlamaktadır. Mardin şehrinin birbirinden güzel doğa güzelliklerini görmenize olanak sağlarken aynı zamanda bütçe dostu konaklama imkanı ilede cebinizin dostu olmaktadır. Mardin gezilecek yerlere yakın mesafede olması sebebiyle oldukça rağbet gören misafirhanelerden biri olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Mardin Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Mardin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Mardin Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Dahası:  Mardin Dsi Misafirhanesi Mardin şehrinde konaklayabileceğiniz bir diğer misafirhane olmaktadır.

Mardin Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Mardin Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Mardin Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0482 212 24 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mardin Karayolları Misafirhanesi Adresi

Mardin Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Mardin Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çağlar Mahallesi, Diyarbakır Mardin Yolu Üzeri Artuklu – Mardin adresinde yer almaktadır.

Mardin Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Mardin Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Turumuzun ikinci gününde ailecek kaldık.fiyati uygun ve güvenilir bir yer arıyorduk bazı olumsuz yorumlari okuyarak ta tercih ettik.şunu soyliyeyim fiyatına göre temiz ve düzenli bir yerdi.bu fiyata kahvaltı olmaması normal.kamu fiyatı 80tlye
Kendi klasmanında beş yıldızı hak ediyor. Sadece konaklama için gayet makul bir misafirhane. Odada çoğu ihtyacınızı karşılayabilirsiniz. Televizyon, buzdolabı, klima, plastik terlikler, iki adet sandalye bolca dolap, masa, komodinler ve boy aynası mevcut. Konum olarak merkeze yaklaşık 7 km uzak.
Çok güzel temiz ilgi alaka guler yuzlu personel
Çok memnun kaldık. Sayelerinde biz memurlar uygun fiyata gezi yapabiliyoruz. İyi ki varlar. Güvenli,temiz daha ne olsun. Sadece biraz şehrin dışında o da hiç sorun değil
Çok temiz , Güler yüzlü hizmetiyle çok memnun kaldık. Görevli abi gerçekten ilgili sağ olsun. Doğu turumuzu misafirhanelerde kalacak geçiriyoruz . Aklımızda kalacak ve tavsiye edeceğimiz bir adres oldu bizim için 👍🏻 Emeği geçenlere teşekkürler 😊
Temiz, sessiz, ferah ve güvenilir bir misafirhane. Ailenizle kesinlikle gönül rahatlığıyla kalınabilecek güzel bir yer. Fiyatı da gayet uygun.

Mardin Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Mardin Karayolları Misafirhanesi

Mardin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Mardin Misafirhaneleri, Mardin Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Mardin Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın