Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Mardin Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Mardin ilinin Merkez ilçelerinden biri olan Artuklu ilçesinde faaliyet gösteren ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü, 93 Şube Şefliği altında faaliyet gösteren Mardin Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama imkanı sunmaktadır.

Her odasında sunduğu çalışma masaları, banyosu, tuvaleti, mini buzdolabı, televizyon gibi seçenekleri sayesinde ev ortamındaymış gibi rahat hissetmenizi sağlamaktadır. Mardin şehrinin birbirinden güzel doğa güzelliklerini görmenize olanak sağlarken aynı zamanda bütçe dostu konaklama imkanı ilede cebinizin dostu olmaktadır. Mardin gezilecek yerlere yakın mesafede olması sebebiyle oldukça rağbet gören misafirhanelerden biri olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Mardin Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Mardin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Mardin Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Mardin Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Mardin Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Mardin Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0482 212 24 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mardin Karayolları Misafirhanesi Adresi

Mardin Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Mardin Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çağlar Mahallesi, Diyarbakır Mardin Yolu Üzeri Artuklu – Mardin adresinde yer almaktadır.

Mardin Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Mardin Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Mardin Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Turumuzun ikinci gününde ailecek kaldık.fiyati uygun ve güvenilir bir yer arıyorduk bazı olumsuz yorumlari okuyarak ta tercih ettik.şunu soyliyeyim fiyatına göre temiz ve düzenli bir yerdi.bu fiyata kahvaltı olmaması normal.kamu fiyatı 80tlye
Kendi klasmanında beş yıldızı hak ediyor. Sadece konaklama için gayet makul bir misafirhane. Odada çoğu ihtyacınızı karşılayabilirsiniz. Televizyon, buzdolabı, klima, plastik terlikler, iki adet sandalye bolca dolap, masa, komodinler ve boy aynası mevcut. Konum olarak merkeze yaklaşık 7 km uzak.
Çok güzel temiz ilgi alaka guler yuzlu personel
Çok memnun kaldık. Sayelerinde biz memurlar uygun fiyata gezi yapabiliyoruz. İyi ki varlar. Güvenli,temiz daha ne olsun. Sadece biraz şehrin dışında o da hiç sorun değil
Çok temiz , Güler yüzlü hizmetiyle çok memnun kaldık. Görevli abi gerçekten ilgili sağ olsun. Doğu turumuzu misafirhanelerde kalacak geçiriyoruz . Aklımızda kalacak ve tavsiye edeceğimiz bir adres oldu bizim için 👍🏻 Emeği geçenlere teşekkürler 😊
Temiz, sessiz, ferah ve güvenilir bir misafirhane. Ailenizle kesinlikle gönül rahatlığıyla kalınabilecek güzel bir yer. Fiyatı da gayet uygun.

Mardin Karayolları Misafirhanesi

Mardin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Mardin Misafirhaneleri, Mardin Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Mardin Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir