Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Mersin ilinin Yenişehir Merkez ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak için oluşturulmuş mükemmel bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi konumu, odaları, otoparkı, sunulan hizmetleri, fiyatı gibi seçenekleri ele aldığımızda misafirhane tam anlamıyla 4 yıldızlı 5 yıldızlı oteller ile yarışacak kapasitede olmaktadır.

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi oda içerisinde sunulan olanakları ile kendisine hayran bırakan misafirhane oda içerisinde ihtiyaç dahilinde tüm eşyalara yer vermektedir. Modern ve yenilenmiş demirbaş malzemeler sayesinde her daim huzur içinde konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Mersin Üniversitesi Konukevi şehrin içerisinde ama şehir dışında bir atmosfer yaşatan huzur içinde trafik sesinden ve egzoz kokusunda uzak bir konumda olması sebebiyle hayranlık uyandırmaktadır. Otopark sıkıntısı olmadan aracınızı park edebileceğiniz alanı sayesinde rahatlık sunmaktadır.

Mersin Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Mersin Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Mersin Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0538 082 08 93

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Çiftlikköy, Kampüsü Yenişehir – Mersin

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Mersin Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çalışanların ilgisi ve kibarlığı harika. Odalar tertemiz, geniş,ferah, balkonlu. Konum merkezi ve aynı zamanda sakin bir yerde. Kahvaltısı da güzel ve fiyatı uygun. Mersin’e geldiğimde artık kalacak yer belli
14.11.2023 tarihinde 1 gece konakladık. Bugüne kadar kaldığım kamu misafirhaneleri arasında en beğendiğim yer burası oldu ve gerçekten temizlik 10/10. İlgi alaka ve sessizlik bir o kadar. Konfor ve kalite için de net olarak 10/10 diyebilirim. Teşekkürler
İl dışından ailecek geldik. Mutlaka tavsiye ederim. Navigasyon sizi sorunsuz ulaştırıyor. Konum olarak merkezi ve otopark problemi yok. Odalar çok temiz ve personel çok iyi. Kahvaltı başarılı.
Pırıl pırıl tertemiz bir mekan. Fiyatlar mevcut ekonomiye göre oldukça uygun. Şehrin içinde ama bir o kadar da sessiz sakin bir yer. Sabah kahvaltısı içinde.
Oda, banyo, yataklar temizdi. Konuk evinin bulunduğu yer çok güzel. Oda fiyatına kahvaltı dahil kahvaltı salonuna indiğinizde size gayet doyurucu bir kahvaltı tabağı getiriyorlar. Park yeri sıkıntısı yok ulaşım kolay.

Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Mersin Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın