Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Mersin Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Mersin Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Mersin Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Mersin Maliye Misafirhanesi hakkında, Mersin Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Mersin ili merkez ilçesi olan Yenişehir ilçesinde faaliyet gösteren Mersin Maliye Misafirhanesi, 1 oda 4 yatak kapasitesi bulunmaktadır. İş seyahatlerinizde, eğitim seyahatlerinizde veya günü birlik konaklamalarınızda tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Maliye Bakanlığına bağlı bulunan Mersin Maliye misafirhanesi oldukça uygun fiyatıylada cebinize dost bir misafirhane olmaktadır.

Mersin Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Mersin Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0324 337 38 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mersin Maliye Misafirhanesi Adresi

Mersin Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Mersin Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Palmiye Mahallesi, Maliye Lojmanları B blok Yenişehir – Mersin adresinde yer almaktadır.

Mersin Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriMersin Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Mersin Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Fotoğraf bulunmamaktadır.

Mersin Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Mersin Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Not: Yorum bulunmamaktadır.

Mersin Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Mersin Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Mersin Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Mersin Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Mersin Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir