Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Şanlıurfa Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Şanlıurfa DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Şanlıurfa ilinde faaliyet gösteren DHMİ Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi Şanlıurfa GAP Havalimanı içerisinde yer almaktadır. Oldukça geniş ve modern odalara sahip olmasıyla bilinen ve aynı zamanda hijyen ve temizliğe oldukça dikkat edilmektedir.

Havalimanı içerisinde oyun parkı, otopark, mescit gibi sosyal imkanlar bulunmaktadır. Havalimanı sehir merkezine 20 km uzaklıkta yer almaktadır.

Şanlıurfa Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0535 207 92 34 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Şanlıurfa Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Şanlıurfa Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak DHMİ Şanlıurfa GAP Havalimanı Müdürlüğü 63340 Karaköprü – Şanlıurfa adresinde yer almaktadır.

Şanlıurfa Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiŞanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün110 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası80 TL
Kamu Konaklama fiyatı110 TL
Sivil Konaklama Fiyatı165 TL

Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Şanlıurfa Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Herşey yeterli ve abartısız. Tuvaletler temiz.
Merkeze 30 35 km uzaklıkta temiz sakin bir yer
Uluslararası bir havalimanı. Hilvan tarafında, şehir merkezine yaklaşık 30-35 km uzaklıkta. Havaş hizmeti mevcut. Güzel şirin bir havaalanı bence😁
Çoğu büyük şehre direkt uçuş var. İçerisinde çoçuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve oturma alanları var.

Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi

Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi

Şanlıurfa Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Şanlıurfa Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Şanlıurfa Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın