Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Şanlıurfa Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Şanlıurfa Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Şanlıurfa Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Şanlıurfa DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Şanlıurfa ilinde faaliyet gösteren DHMİ Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi Şanlıurfa GAP Havalimanı içerisinde yer almaktadır. Oldukça geniş ve modern odalara sahip olmasıyla bilinen ve aynı zamanda hijyen ve temizliğe oldukça dikkat edilmektedir.

Havalimanı içerisinde oyun parkı, otopark, mescit gibi sosyal imkanlar bulunmaktadır. Havalimanı sehir merkezine 20 km uzaklıkta yer almaktadır.

Şanlıurfa Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0535 207 92 34 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Şanlıurfa Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Şanlıurfa Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak DHMİ Şanlıurfa GAP Havalimanı Müdürlüğü 63340 Karaköprü – Şanlıurfa adresinde yer almaktadır.

Şanlıurfa Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiŞanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Şanlıurfa Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Herşey yeterli ve abartısız. Tuvaletler temiz.
Merkeze 30 35 km uzaklıkta temiz sakin bir yer
Uluslararası bir havalimanı. Hilvan tarafında, şehir merkezine yaklaşık 30-35 km uzaklıkta. Havaş hizmeti mevcut. Güzel şirin bir havaalanı bence😁
Çoğu büyük şehre direkt uçuş var. İçerisinde çoçuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve oturma alanları var.

Şanlıurfa Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Şanlıurfa Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Şanlıurfa Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Şanlıurfa Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir