Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi
Eskişehir Karayolları Misafirhanesi
4.8/5 - (9 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Eskişehir Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Eskişehir Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Eskişehir ilinin merkez ilçesi olan Odunpazarı ilçesinde faaliyet gösteren ve Karayolları 4. Bölge Müdürlüğüne bağlı, Eskişehir Karayolları 46. Şube Şefliği Eskişehir Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacı için çözüm sunan kamu misafirhanelerinden biri olmaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışı ve kamu güvencesinde sunulan olanakları ve merkezi yerde bulunması sebebiyle sıklıkla tercih edilen misafirhanelerin başında gelmektedir.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Eskişehir Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0222 237 57 38 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Adresi

Eskişehir Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Eskişehir Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenidoğan Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No:154 Odunpazarı – Eskişehir adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimler daha sonra eklenecektir.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Bİr kaç gün konakladım bence ideal bir yer.
rezervasyon yapılarak gelinmesi bence iyi olur. biz geldiğimizde odalar çok doluydu
imkanları oldukça iyi bir kamu misafirhanesi çoluk çocuk oldukça rahat ettik.

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi

Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Eskişehir Misafirhaneleri, Eskişehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Eskişehir Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir