Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Siirt Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

3.8/5 - (5 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Siirt Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Siirt Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Siirt Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Siirt ili merkezde yer alan ve Karayolları 94. Şube Şefliği bünyesinde yer alan Siirt Karayolları Misafirhanesi konaklamak isterseniz eğer uygun fiyatı ile göze  çarpan misafirhanelerden biri olmaktadır.

Siirt Karayolları Misafirhanesi diğer misafirhanelere nispeten yatakhane hizmeti olarak hizmet sunmaktadır. Konaklamak isteyenlerin genellikle tercih ettiği bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Not: Siirt Karayolları Misafirhanesi Yatakhane olarak geçmektedir. 1 Odada birden fazla kişinin kaldığı bir yatakhanedir. 

Siirt Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Kablosuz internet
  3. Elbise Dolabı
  4. Banyo
  5. Lavabo

Siirt Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Siirt Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0484 223 10 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Siirt Karayolları Misafirhanesi Adresi

Siirt Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Siirt Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bahçelievler Mahallesi, Cemil Ertekin Caddesi Merkez – Siirt adresinde yer almaktadır.

Siirt Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Siirt Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Arkadaşlar sadece yatakhane hizmeti var otel odası gibi odada kalma yok ama, fiyat olarak neredeyse bedava
güzeldi yepyeni arkadaşlar edindim
1 hafta kaldım işçi arkadaşlarda vardı yatakhanede, hepsi ile arkadaş olduk çok samimiler

Siirt Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Siirt Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Siirt Misafirhaneleri, Siirt Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Siirt Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir