Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri Türkiye’nin 97 fakrlı bölgesine hizmet vermektedir. Kamu Personellerinin ve sivil vatandaşların rahatlıkla konaklayabileceği bir misafirhane olan Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklaması ve göl manzarasına sahip olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğüne bağlı 53. Şube Müdürlüğü bünyesinde yer almaktadır. Misafirhane genel olarak temizliği gölü doğası ve muntazam derecede güzel havası sebebiyle tercih edilmektedir.

Gölköy köyü Bolu ilinin merkez ilçesine bağlı bir ilçe olmaktadır. Bolu Gölköy Köyü Dsi Misafirhanesi tam bir tatil planı yapanların tercih ettiği bir misafirhane olmaktadır.

Bolu Gezilecek Yerler;

 • Abant Gölü Tabiat Parkı
 • Yedigöller Milli Parkı
 • Gölcük Tabiat Parkı
 • Sülüklü Göl
 • Akkaya Travertenleri
 • Karacasu Kaplıcaları

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri  5 Bölge Müdürlüğüne bağlı 53. Şube Müdürlüğü Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi uygun konaklamaların bir numaralı ismi olmaktadır. Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesinde rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için 0 374 253 52 94 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Bolu Devlet Su İşleri Gölköy Sosyal Tesisleri uygun amaçlı konaklama için yüksek oranda tercih etmektedir. Bolu’nun mükemmel havası, doğası ve yapısı açısından herkes tarafından sevilmektedir. Bolu Gölköy Dsi Sosyal Tesisleri adresi Mudurnu Yolu üzeri 10.km Gölköy/Bolu adresinden ulaşabilirsiniz.

Ortalama Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Bolu Gölköy Dsi MisafirhanesiGölköy Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Temiz havası ve sessiz bir ortamı var kafa dinlemek için muhteşem bir yer
Tesis yenilenmiş. Yemekler gayet güzel..
Dsi gölköy tesislerine iki defa 4 aile olarak gittik. Misafirhane temiz, yemekler nefis, çalışan elemanlar saygılı ve işini iyi yapan kişiler. Manzara ,doğa herşey mükemmel… Bu yıl tekrar gitmeyi planlıyoruz. Görmeyenler tavsiye ederm…
Çok temiz, nezih ve bakımlı bir tesis. Biz oradayken hep yağmurluydu fakat hava yumuşak ve tertemiz. Boluda duraklamak istediğinizde kesinlikle kalınabilecek birşey.
Hizmet kalitesi oteller seviyesinde. Yemekleri çok lezzetli kahvaltı açık büfe ve çeşitli. Kaldığım en iyi kamu tesisiydi. Personelleri çok saygılı ve ilgili. Odalar gayet temiz ve tadilatlı.
Sessiz, huzurlu, tertemiz tesis, bolca oksijen. Yemekler lezzetli, kafa dinlemek için on numara

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi

Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Gölköy Dsi Misafirhanesi İletişim, Gölköy Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Gölköy Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Gölköy Bolu Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Bolu Gölköy Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Kızımın ataması ile ilgili Tekirdağ’a gidetken Bolu merkezdeki DSİ misafirhanesinde konaklamak 05.07 Çarşamba gecesi için yer ayırttım. İlk önce rezervasyonu yapan personele sonrasında diğer personel arkadaşlara teşekkür ederim. Bir hafta kadar sonra dönüşte tekrar bir gece konaklamak için aradım ama maalesef yer olmadığını Gölköy tesislerinde olabileceğini söyleyerek oraya yönlendirdiler. Orayı aradığımda yer olduğunu kalabileceğimizi belittiler ve rezervasyonumuzu yaptılar. Çok daha önceleri bir arkadaşım ailesiyle kalmış ve çok güzel bir yer olduğunu söylemişti. 12.07 günü gece oradaydık. Çevre , yemekler , tesisler ve personelimizin ilgi ve alakası mükemmeldi. Çok güzel bir doğanın içinde sakin bir şekilde uyuyup kuş sesleriyle uyanıyorsunuz. Tesislerdeki emeği geçen tüm personele ailecek çok teşekkür ediyoruz. Elinize emeğinize sağlık.

  Yanıtla

Yorum yapın