Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Siirt şehrinin merkezinde bulunan Siirt Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için doğa ile iç içe güzel bir konumda yer alan bir misafirhaneye sahip olmaktadır.

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi şehir merkezinden ortalama 5 dakikalık bir mesafede 8 km dışında yer almaktadır. Siirt şehri ufak bir şehir olduğundan dolayı ulaşım vb durumlar oldukça kolay şekile karşılanmaktadır. Üniversite karşısında kafeterya market bulunmakta olup, ihtiyaç dahilinde taksi çağırmanız mümkün olmaktadır.

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi 2 adet suit oda, 37 adet standart odası ile 39 oda ve 78 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Oda içerisinde bir otel odasından farksız olarak her şey sunulmakta olup, rahatlık ve konfor ön olanda tutulmaktadır.

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi konaklarken aynı zaman kampüs içerisinde bulunan yemekhane ve kafeteryadan yararlanabilmeniz mümkün olmakta olup, uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi rezervasyon usulü çalışmakta olup, gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır. Üniversite karşısında kafeterya market bulunmakta olup, ihtiyaç dahilinde taksi çağırmanız mümkün olmaktadır.

Siirt Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Siirt Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Siirt Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :0484 212 11 11 nolu numaradan 2990 dahili

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Kezer Yerleşkesi Veysel Karani Mah. Üniversite Cad. No:1 56100 Merkez/SİİRT

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Siirt Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok ufacık eksiklikler dışında gerek personelinin ilgisi, sıcaklığı ve hizmet anlayışı, gerek çevre düzenlemesi ve atmosferi ile çok beğendiğim ve oldukça da ekonomik olan bu tesisin çok daha iyi bir konuma gelmesini tüm gönlümle diler, tüm yetkililere özellikle teşekkür ederim.
1 gece konakladık. Fena bir yer değildi. Fiyatı da uygundu. Siirt’te tercih edilebilecek en iyi yer olabilir.
Bu fiyatlara gayet iyi. Kahvaltisi bile cogu ö.evi ve misafirhaneye göre iyi.Ilgililer memnun kaldim.
Çok temiz ve nezih bir yer hiç tereddüt etmeye gerek yok. Tek dezavantajı merkeze uzak olması ama üniversitese içinde olduğundan ulaşım gündüz dolmuş ve belediye otobüsleri var gece 10’a kadar. Geç bi vakitte dönecekseniz taksi kullanacaksiniz.
Siirt’teki en yeni misafirhanelerden. Binanın donanımı oldukça iyi, fiyat/performans oranı güzel.
Sadece kamu çalışanlarının kaldığı bir yer olduğu için odalar olsun mekan olsun gayet temiz ve nezih. Çalışan arkadaşlar çok ilgili sağolsun. Sabah çıkan kahvaltı verilen ücrete göre çok iyiydi. Bu arada kamu çalışanı için ücret 40 TL kişi başına.

Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Siirt Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın