Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul ilinin merkezinde bulunan İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konaklama açısından oldukça aktif bir misafirhane olmaktadır. Avrupa yakasında oldukça popüler bir misafirhane olmaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konaklama biri olarak 2 adet suit oda, 34 adet normal odası ile 77 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konum olarak oldukça merkezi bir yerde yer almakta olup Taksim, Nişantaşı, Beşiktaş ve Ortaköy’e 10 dakikalık mesafede yer almaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konuklarına sınırsız Wifi hizmeti, ücretsiz sabah kahvaltısı güne zinde başlamalarına olanak sağlanmaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, İstanbul Teknik Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0212 276 76 6

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : İTÜ Maçka Kampüsü Sosyal Tesisler Binası 34367 Teşvikiye- İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Nişantaşı’na çok yakın ve güzel yeni odalar var kahvaltı dahil ve fiyatlar böyle merkezi bir otel için çok iyi.
Vize işlemlerim için gelmişken aynı zamanda Avrupa yakasını önemli ölçüde gezebilmeyi hedefleyerek geldiğim İtü Maçka Kampüsü yerleşkesinde bulunan bu tesisten çok memnun kaldım, özellikle yapılan yorumların eski ve açıklayıcı olmaması başlangıçta burayı tercih etmemde beni tereddütte bırakmış olsa da gittikten sonra iyi ki gelmişim dedirten bir yer olduğunu söyleyebilirim. Odaları gayet temiz ve görece modern sayılabilir. Bir sonraki Maçka ziyaretimde de burayı tercih edeceğim😊
Temiz odalar, güler yüzlü ekip. 2 gecelik konaklamanın ardından memnun ayrıldım. Teşekkürler!
11-12 Nisan da esim ve cocuklarimla gittik.Konumu,temizligi,oda konforu herseyiyle cok guzeldi.Fiyatina gore bu kadar temiz,liyakatli bir yer bulmak cok zor herkese tavsiye ederim.
İTÜ Maçka Oteli güzel ve temiz odaları leziz kahvaltısıyla ve Maçka Parkı’na olan yakınlığıyla çok özel bir konaklama yeri.

İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: İstanbul Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın