Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Trabzon ilinin merkezinde yer alan ve sahilin hemen yanında bulunan Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi eşsiz güzelliği ve modern yapısı sayesinde kendisine hayran bırakmaktadır.

Trabzon şehrinde tatil planı, iş planı gibi planlarınızda dinlenip tatil yapacağınız uygun fiyatlı bir konaklama olan Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi deneyimli ve eşsiz güzellikte bir misafirhane olmaktadır.

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi içerisinde bulunana botanik bahçesi sayesinde güzel ve eşsiz fotoğraflar çekerek gününüzü ölümsüzleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Otopark sıkıntısı olmayan bu misafirhane bütçe dostu olarakta kendisine hayran bırakmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Trabzon Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Trabzon Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0462 230 11 19​ telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Toklu Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. 711 Nolu Sokak 61040 Trabzon​ adresinde yer almaktadır.

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Daha öncede burada kaldım. Çok güzel bir misafirhane. ister ailenizle ister arkadaşlarınızla gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Fiyatları da gerçekten makul. Teşekkür ederim ilgilenen personellere.
Sosyal tesis Orman Bölge Müdürlüğü içerisinde yer alıyor. Oda temiz ve düzenli. Yol üzerinde ulaşması kolay bir konumda.
Son derece bakımlı konumu hele bahçesi muhteşemdi botanik bahçesi gibi odaları temiz personel ilgili
Trabzon’dan geçerken uğrayıp kaldığımız temiz ve nezih bir yer fiyatıda uygun
Hemen yol üzeri ve içeri girince park sıkıntısı yok tertemiz ve bakımlı

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi
Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon OGM Misafirhanesi, Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Trabzon Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Trabzon Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın