Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Trabzon Teiaş Misafirhanesi

Trabzon ilinin Ortahisar ilçesinde bulunan Teiaş 14. Bölge Müdürlüğü içerisinde bulunan Trabzon Teiaş Misafirhanesi oldukça etkili bir misafirhane olmakla birlikle içerisinde, restoran, konaklama hizmeti bulunmaktadır.

Trabzon Teiaş Misafirhanesi merkezi bir konumda yer almakta olup, çevresinde Kuaför, restoran, oyun parkı, gibi işletmeler yer almaktadır.

Trabzon Teiaş Misafirhanesi bir kamu işletmesi olmasına rağmen oldukça etkili bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Personellerin hepsi bir birinden ilgili, temizlenmiş odaları, nezih ortamı, hijyenik alanları ile kendine has bir ortam oluşturmaktadır.

Trabzon Teiaş Misafirhanesi nde konaklayanlar için Trabzon ilinde Atatürk Köşkü, Kostaki Konağı, Zağnos Vadisi Parkı, Sümela Manastırı gezilecek en değerli yerler arasında yer almakta olup, aynı zamanda kuymak, ısırgan çorbası, Karalahana Çorbası, hamsi çorbası, Tomara Kızartması Trabzonun meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Trabzon Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon Teiaş Misafirhanesi Numarası, Trabzon Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Trabzon Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0462 334 49 79

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Trabzon Teiaş Misafirhanesi Adresi : Pelitli Mahallesi Rize Caddesi No:10I Ortahisar/Trabzon

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Trabzon Teiaş Misafirhanesi Konumu :

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Trabzon Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Fiyat tarifesi bir çok yere göre uygun, verdikleri hizmet fiyata göre çok iyi. Mevki olarak çok iyi yerde. Havalimanına yakın, merkeze ise tek dolmuşla gidebiliyorsunuz. Odamız temizdi kahvaltı yeterliydi, güzeldi. Çalışanlar ilgiliydi özellikle resepsiyonda ki beyefendi de çok yardımcı oldu.
Dış vilayetten görevli gelen Pers. veya hastane için gelen Pers. misafir olarak konaklama için bir numaralı yerdir Tavsiye ederim selam ve saygılarımla
ataklar rahat ve balkonu olması da bir artı. Parayı girişte ödüyorsunuz.
Trabzon’da kalabileceğiniz güzel uygun bir yer

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Trabzon Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri
Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri Trabzon Teiaş Misafirhanesi Resimleri Trabzon Teiaş Misafirhanesi

Trabzon Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon Misafirhaneleri, Trabzon Teiaş Misafirhanesi Telefonu, Trabzon Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, Trabzon Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın