Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Yalova Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu ve Fiyatları

Yalova Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Yalova Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
post

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Yalova PTT Misafirhanesi Fiyatları, Yalova PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Türkiye’nin Kuzeybatısında yer alan ve oldukça değerli bir konumda bulunan Yalova ili hem turistik açıdan hemde iş açıdan oldukça değerli illeren biri olmaktadır.

Yalova ilinin merkezinde bulunan Yalova Ptt Misafirhanesi hem konum itibari ile hemde kendisinin merkezi yerde olması sebebiyle oldukça değerli misafirhanelerdendir. Yalova şehrinin güzelliklerini görmek veya iş seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz güzel bir seçenek olan Yalova Ptt Misafirhanesi uygun fiyatıylada ilgi odağı haline gelmektedir.

Yalova Gezilecek Yerler;

  • Yürüyen Köşk
  • Deprem Anıtı
  • Armutlu Hamamı
  • Çınarcık Sahili
  • Açık Hava Müzesi
  • Sudüşen Şelalesi

Yalova Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, Yalova PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0226 814 48 48 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yalova Ptt Misafirhanesi Adresi

Yalova Ptt Misafirhanesi Adresi TelefonuTürkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Yalova PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Rüstem Paşa Mahallesi, Gazi Paşa Caddesi, No:36 Merkez – Yalova adresinde yer almaktadır.

Yalova Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Yalova Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

Yalova Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Tuttuğumuz iki oda da temiz bir mekandı. Misafirhane odalarının sahile bakmasını isterdim. Konum olarak gayet merkezi bir yerde. Daha iyi şartları olsun isterseniz başka bir yere bakabilirsiniz ama merkezi bir yerde olması ve temiz olması sizin için yeterliyse burası iyi bir seçim olacaktır.
Fiyatı uygun, konumu harika, konfor acısında çok beklentiniz olmasın fakat tam bir fiyat/performans yeri. Park problemi var ara sokaklara parketmelisiniz.
Çok temiz, rahat , sıcak bir konaklama yeri. Fiyatı da uygun.
Memnun kaldık temiz ve güzel himetizden dolayı teşekkür ederiz
Cok memnun kaldim

Yalova Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Yalova PTT Misafirhanesi Fiyatları, Yalova PTT Misafirhanesi Adresi, Yalova PTT Misafirhanesi Telefonu, Yalova PTT Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir