Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bartın Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Bartın ilinin Merkez ilçesine bağlı Bartın Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bartın Öğretmenevi Odaları; 34 oda 72 yatak kapasitesi bulunana öğretmenevi 9 adet tek kişilik oda, 10 adet iki kişilik oda ve 9 adet üç kişilik aile odamız 6 adet üç kişilik paylaşımlı oda bulunmaktadır. Odalarında ise, televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, elbise dolabı, şifoniyer, kablosuz internet bulunmaktadır.

Bartın Öğretmenevi Genel Olarak;  restoran, yemekhane, otopark, çok amaçlı salon, okuma salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Bartın Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde bulunmaktadır.

Bartın Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bartın ilinin Merkez ilçesine bağlı Bartın Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0378 227 13 29 veya 0378 228 19 91 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bartın Öğretmenevi Adresi

Bartın ilinin Merkez ilçesine bağlı Bartın Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kemerköprü Mahallesi, 899 sokak No:2 Merkez/Bartın adresinde yer almaktadır.

Bartın Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

bartın öğretmenevi fiyatları 2024

Bartın Öğretmenevi Konumu Nerede

Bartın Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Temizlik , ilgi, personellerin güler yüzü harika. Yemeklerde çok güzel. Kurum müdürü Murat beye hoş sohbetinden ötürü ayrıca teşekkür ederim.
Temiz ve çok hoş bir mekan. Fiyat Uygun. Görevlileri çok ilgili.. Kahvaltı oldukça zengin. 👍👋😊
Bartın Öğretmen Evi temiz ve iyi hizmet sunan bir tesis. Bartın’da konaklayacak olan kişiler gönül rahatlığıyla burayı tercih edebilir ve öneririm
Ben birçok öğretmen evi ve otellerde hem iş nedeniyle hemde tatil amaçlı.samimiyetimle söylüyorum denizi yok havuzu yok ama 5 yıldızı hakediyor.odalar pırıl pırıl.personel ilgili.yemekler günlük fiks yemekler.fiatlara kavalti dahil.tek kişilik kamu için 110.diğerleri için 150 tl. Kişi sayısı arttıkça fiyat düşüyor.çarşda hiç kafeterya lokanta aramanıza gerek yok.çok güzel önünde bulunan yemyeşil bir parka bakarak çayını nı kahvenizi içebikeceğiniz bir kafetaryası var.öğle ve akşam yemekleri en taze ve leziz Fiatı cok hesaplı.örnek öğle yemeği fiks menu 24 tl.akşamlar ise yemek çeşiti 2 3 secenek sunuluyor. Hiç başka yer aramayın çok memnun kalacaksınız. Bartın à gezmeye tekrar geldiğimde teredütsüz öğretmen evi olacak.çalışanlarına ve idarecilerine sonsuz teşekkürler.
Mükemmel bir konumda. Bartın çayının ve yeşilliğin kenarında. Gürültü hiç yok. Yandaki parkta seher vakti harika. Hizmet gayet iyi. Personel çok iyi ve yardimsever. Kapılar elektronik kilitli. Banyo ve oda oldukça kullanışlı. Ben çok memnun kaldım. Bir daha otelde konaklamayı düşünmem.
Gayet güzel, verdiğiniz fiyata göre alınan hizmet yeterli. Wifi, TV, banyo WC çok temiz, öğle ve aksa yemeği de var ilave ücret karşılığı. Mini buzdolabı da mevcut

Bartın Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Bartın Öğretmenevi Telefon Numarası, Bartın Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Bartın Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bartın Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın