Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi İnkum Sosyal Tesisleri Adresi Telefonu

bartın inkum İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Oldukça güzel bir tesiste oldukça güzel bir deneyim sunmaktadır.  Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi İnkum Sosyal Tesisleri ailenizle birlikte güzel bir misafirhane deneyimi sunarken aynı zamanda bütçe dostu fiyatları ile de kendine hayran bırakmaktadır. Uygun fiyatlarının yanında güleryüzlü ve  ilgili personelleride kendine hayran bırakmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Bartın il özel idaresi Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Bartın İl Özel İdaresi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0(378) 238 5169 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bartın İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenimahalle Caddesi, Güzelcehisar İnkum – Bartın adresinde yer almaktadır.

İnkum İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları 2023

Tesis Seçeneği
Kamu Personeli
Kamu Dışı
1+1 Daireler
(1 kişi için;
1 gecelik konaklama + Kahvaltı ücreti)
340,00 TL500,00 TL
2+1 Daireler
(1 daire için;
1 gecelik konaklama ücreti)
1.150,00 TL1.500,00 TL

 

⇒Geçici rezervayon yaptırmak için Başvuru Formu‘nun doldurulup sosyaltesisler@bartinozelidare.gov.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmekte olup kesin rezervasyon yerine geçmemektedir.

⇒Gönderilen başvuru formunun ilgili telefonlarda kesin rezervasyon için talep edilen tarihlerde müsaitlik durumuna göre iletişim kurulması gerekmektedir.

* Emekli veya hala çalışan kamu personeli, il genel meclis üyeleri ile beraber konaklayan altsoy ve üstsoy yakınları için de aynı kamu ücret tarifesi uygulanacaktır. Başvuranın tesise gelirken kamu personelini gösterir belgesini veya fotokopisini getirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde KAMU DIŞI ücret tarifesi uygulanacaktır.

* Ek kahvaltı istenmesi halinde yetişkinler için 1 kişilik kahvaltı ücreti 40,00 TL’dir.

* 0-12 yaş arası çocuklar için konaklama ücreti alınmamakta olup, kahvaltı istenmesi halinde 1 çocuk için kahvaltı ücreti 20,00 TL’dir.

Ödeme: Kesin rezervasyonu yapılan misafirlerimizin ücretleri tesise giriş gününde tesiste bulunan pos cihazından kredi veya banka kartından peşin olarak tahsil edilir.

1+1 Daireler: Yetişkin Odasında 2 adet yatak ve salonda 2 adet çekyat bulunmaktadır.
2+1 Daireler: Yetişkin odasında 1 adet çift kişilik diğer odada 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Bartın İnkum Sosyal Tesisleri İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bartın İl Özel İdaresi İnkum sosyal Tesileri Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Öncelikle ayhan bey,eda hanım,mustafa bey ve tüm çalışanlara teşekkürler.güzel bir tatildi.
Tüm personeline gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Ailem ile gittik güler yüzlü ve çok sevecek insanlar
Tesislerden sorumlu güler yüzlü ve misafirperver Müdürümüz Ayhan bey ve ekibine çok teşekkürler. Denize sıfır konumu, özellikle küçük çocuklar için 1+1 tercih sebebim. 3 gece kaldık, yarın ayrılacağız. 5 Yıldızlı otel konforu arayanları tatmin etmeyebilir, ama biz memnun kaldık.
4 kişilik aile olarak konakladık personelin ilgisi ve yaklaşımı memnun etti odalar bakıma ihtiyacı olsada temiz sayılır inkumu Plajında denize en yakın nokta diyebiliriz. Biz memnun kaldık tavsiye ederim.
Konum olarak 1+1 daireler çok güzel direkt kumsala sıfır ve hepsi de denize bakıyor. Bina eski olsa da giriş kat dışındaki daireler güzel, tv, mini buzdolabı mevcut, balkonda oturup denizi izleyebilirsiniz. İnkum için yeterli bir tesis bence ve kurumsal olması tercih sebebi , genelde hep aileler oluyor, hafta içi daha tenha, kahvaltı güzel, çalışanlar ilgili, yazın özellikle çok kalabalık oluyor İnkum, kalabalık sevmeyenler Eylül Ekim aylarını tercih edebilir.
Herşey çok güzel di Ayhan bey ve çalışanları özverili hizmet mükemmel teşekkür ederim sağolsunlar

Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

bartın inkum İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Bartın İl özel idaresi sosyal tesisleri Misafirhanesi Adresi, Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefonu, Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Bartın İl Özel İdaresi Misafirhanesi İnkum Sosyal Tesisleri Adresi Telefonu” üzerine 3 yorum

 1. Ben, sağlık bakanlığı, Eşim milli eğitim personeli. 27 Temmuz 31 temmuz konaklamak için yeriniz var mı acaba 2 tane de çocuğumuz var

  Yanıtla

Yorum yapın