Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Antalya Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Antalya Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Antalya DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan Antalya Havalimanı Misafirhanesi ve kendisi olarak oldukça mükemmel bir yaklaşım ile hizmet vermektedir. Ülkemizi hem yerli pazarda hemde yabancı pazarda tanıtan Antalya şehrine yakışır güzellikte ve özellikte bir havaalanı olmaktadır.

Devlet Hava Meydanları İşletmesine dahil olan Antalya Havalimanı Misafirhanesi kamu personellerinin ve sivillerin tercih ettiği uygun fiyatlı bir misafirhane olmaktadır.

Güzel odalarının yanında temizlik ve hijyen kurallarında dikkatli ve duyarlı olan Antalya Havalanı Misafirhanesi güzel odaları ve banyoları lavaboları ilede akıllarda yer edinmektedir.

Antalya Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Antalya Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0242 330 30 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Antalya Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Antalya Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeşilköy Mahallesi Antalya Havalanı Muratpaşa – Antalya adresinde yer almaktadır.

Antalya Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiAntalya Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Antalya Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Geniş, ferah, içinde yeme içme alternatiflerinin bulunması
Çalışanlar gayet ilgili yardımcı oluyorlar, temizliğe ve hijyene dikkat ediliyor
Antalya uluslararası havalimanı son derece modern ve büyük. Gelen yolcular kolaylıkla yönlerini bulabiliyor. Tuvaletler tertemiz. Pist uzunluğu uluslararası standartlarda. Aletli iniş sistemi mevcut. Güvenle seyehat edebilirsiniz.
Tek katlı yapısı ve yeşil mimarisiyle Antalya’ya yakışan temiz düzenli ve en güzeli her zaman park yeri bulunması

Antalya Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Antalya Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Antalya Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Antalya Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir