Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Antalya Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Antalya DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan Antalya Havalimanı Misafirhanesi ve kendisi olarak oldukça mükemmel bir yaklaşım ile hizmet vermektedir. Ülkemizi hem yerli pazarda hemde yabancı pazarda tanıtan Antalya şehrine yakışır güzellikte ve özellikte bir havaalanı olmaktadır.

Devlet Hava Meydanları İşletmesine dahil olan Antalya Havalimanı Misafirhanesi kamu personellerinin ve sivillerin tercih ettiği uygun fiyatlı bir misafirhane olmaktadır.

Güzel odalarının yanında temizlik ve hijyen kurallarında dikkatli ve duyarlı olan Antalya Havalanı Misafirhanesi güzel odaları ve banyoları lavaboları ilede akıllarda yer edinmektedir.

Antalya Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Antalya Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0242 330 30 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Antalya Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Antalya Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeşilköy Mahallesi Antalya Havalanı Muratpaşa – Antalya adresinde yer almaktadır.

Antalya Havalimanı Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiAntalya Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün165 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası100 TL
Kamu Konaklama fiyatı165 TL
Sivil Konaklama Fiyatı275 TL

Antalya Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Geniş, ferah, içinde yeme içme alternatiflerinin bulunması
Çalışanlar gayet ilgili yardımcı oluyorlar, temizliğe ve hijyene dikkat ediliyor
Antalya uluslararası havalimanı son derece modern ve büyük. Gelen yolcular kolaylıkla yönlerini bulabiliyor. Tuvaletler tertemiz. Pist uzunluğu uluslararası standartlarda. Aletli iniş sistemi mevcut. Güvenle seyehat edebilirsiniz.
Tek katlı yapısı ve yeşil mimarisiyle Antalya’ya yakışan temiz düzenli ve en güzeli her zaman park yeri bulunması

Antalya Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Havalimanı Misafirhanesi

Antalya Havalimanı Misafirhanesi Antalya Havalimanı Misafirhanesi Antalya Havalimanı Misafirhanesi Antalya Havalimanı Misafirhanesi Antalya Havalimanı Misafirhanesi Antalya Havalimanı Misafirhanesi Antalya Havalimanı Misafirhanesi

Antalya Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Antalya Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Antalya Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Antalya Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın