Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Amasya Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Amasya Dsi Misafirhanesi
Amasya Dsi Misafirhanesi
4.5/5 - (4 votes)

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 73. Şube Müdürlüğü Amasya Dsi Misafirhanesi mükemmel konumu şehrin hemen içinde ağaçlıklar ve yeşillikler içinde olması uygun fiyatı ve mükemmel temizliği sayesinde hemen hemen herkes tarafından tercih edilen misafirhanelerden biri olmaktadır.

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri hem fiyat bakımından hemde kamu güvencesi bakımından oldukça güzel ve tercih edilebilir olduğundan dolayı sıklıkla tüm kamu personelleri tarafından tercih edilmektedir.

Oldukça uygun bir konaklama ve uygun bir restoran hizmeti sunan Amasya Dsi Misafirhanesi 3 yıl önce komple yeniden bir bakım girerek tam anlamıyla 5 yıldızlı bir otel konforunda hizmet vermeye başlamıştır.

Amasya şehrinde yapılacak yüzlerce çeşit aktivitelerden bazıları ve en güzeli diye nitelendirdiğimiz olay Terziköy Kaplıcası olmaktadır. Aynı zamanda Yeşilırmak kıyısında güzel bir çay veya kahve içmenin verdiği huzuruda anlatmaya gerek yoktur.

Anadolunun en eski yerleşim yerlerinden biri olan  Amasya şehri kadim bir şehir olmanın yanında tarih boyunca bir çok medeniyetlerede ev sahipliği yapmıştır.

Amasya Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Kapı Ağa
 • Terziköy Kaplıcası
 • Amasya Fethiye Camii
 • Yalıboyu Evleri
 • Hazeranlar Konağı
 • Şehzadeler Müzesi

Amasya Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 73. Şube Müdürlüğü Amasya Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için 0 358 218 40 60 telefon numarası 1069 dahili numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Amasya Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 73. Şube Müdürlüğü Amasya Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Amasya Dsi Misafirhanesi adresi Kirazlıdere Mahallesi Mehmet Varinli Caddesi No:156 Merkez/Amasya konumunda yer almaktadır.

Ortalama Amasya Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Amasya Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Amasya Dsi MisafirhanesiAmasya Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Amasya Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Amasya Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

55 tl kişi başı ve inanın bu paraya çok çok iyi.12 buçuk tl kahvaltı ayrıca.ormamlik sessiz sakin bi alanda olması çok büyük avantaj odalar ferah ve temiz.peesonel son derece ilgili ve kibar.yataklar tekli ve en az 3 yataktan oluşuyor. Kahvaltı çeşitliliği ücretle orantılı artırılabilir o yüzden 1 puan kırıyorum onun diisnda tavsiye ederim
Temizliği, kalitesi, çalışanlari, odaları, alan kullanımı, ortamı, yemekleri, manzarası gercekten cok güzel olan bir yer. Peyzajı ve terası mükemmel.
Oldukça iyi temiz İyi bir oteli aratmayacak şekilde. Bahçesi harika. Fiyatı uygun 💯
konum itibari ile şehrin yukarı kısmında ağaçlıklar içerisinde kalan misafirhane; hem konfor hem temizlik hem de personelin ilgi&alakası sayesinde buradan mutluluk ve güzel anılar ile ayrılmanıza imkan sağlıyor. not: yaklaşık 35 yıllık olan misafirhane 3 yıl önce detaylı bir tadilat geçirerek 4 yıldızlı otel konumuna getirilmiş; bu sebeple yer bulmak her zaman çok da kolay olmuyor.
Temiz sakin ve doğa içinde konaklamak için mürhiş bir yer. Personelin ilgi ve alakaları için ayrıca teşekkür ediyorum
Özenli ve özellikli hizmeti ve tertemiz hijyeni odalar özellikle bahçesi ve çiçekler efsane sabah çiçek kokuları arasında çay içmek muhteşem çalışanlar çok güler yüzlü ve yardımsever insanlar o güzel şehre yakışan çok güzel bir misafirhane bir çok misafirhanede kaldım ama en güzellerinden birisi burası emeği geçenlerin emeğine sağlık
On numara mekan..hele hele idarecileri adam gibi adamlar… Adanalı bir öğretmen olarak öğretmenevlerimden utandım
Doğayla iç içe harika bir mekan. İnsana huzur veriyor. Tesis de işletmecilik te DSİ ye yakışır güzellikte.

Amasya İlçelerini Merkeze Uzaklıkları

 • Amasya ↔ Göynücek 38.3 km.
 • Amasya ↔ Gümüşhacıköy 57.5 km.
 • Amasya ↔ Hamamözü 70.1 km.
 • Amasya ↔ Merkez 1.0 km.
 • Amasya ↔ Merzifon 40.3 km.
 • Amasya ↔ Suluova 23.3 km.
 • Amasya ↔ Taşova 43.1 km.

Amasya Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi

Amasya Dsi Misafirhanesi, Amasya Dsi Misafirhanesi Fiyatları, Amasya Dsi Misafirhanesi Telefonu ve Adresi, Amasya Dsi Sosyal Tesisleri, Amasya Misafirhaneleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

3 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir