Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Amasya Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Amasya Dsi Misafirhanesi

Bu konuda Amasya Dsi misafirhanesi hakkında bilgiler yer almaktadır. Amasya Dsi misafirhanesi fiyatları, yorumları, adresi, konumu, telefonu ve iletişim bilgilerine yer verilmiştir.

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 73. Şube Müdürlüğü Amasya Dsi Misafirhanesi mükemmel konumu şehrin hemen içinde ağaçlıklar ve yeşillikler içinde olması uygun fiyatı ve mükemmel temizliği sayesinde hemen hemen herkes tarafından tercih edilen misafirhanelerden biri olmaktadır.

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri hem fiyat bakımından hemde kamu güvencesi bakımından oldukça güzel ve tercih edilebilir olduğundan dolayı sıklıkla tüm kamu personelleri tarafından tercih edilmektedir.

Oldukça uygun bir konaklama ve uygun bir restoran hizmeti sunan Amasya Dsi Misafirhanesi 3 yıl önce komple yeniden bir bakım girerek tam anlamıyla 5 yıldızlı bir otel konforunda hizmet vermeye başlamıştır.

Amasya şehrinde yapılacak yüzlerce çeşit aktivitelerden bazıları ve en güzeli diye nitelendirdiğimiz olay Terziköy Kaplıcası olmaktadır. Aynı zamanda Yeşilırmak kıyısında güzel bir çay veya kahve içmenin verdiği huzuruda anlatmaya gerek yoktur.

Anadolunun en eski yerleşim yerlerinden biri olan  Amasya şehri kadim bir şehir olmanın yanında tarih boyunca bir çok medeniyetlerede ev sahipliği yapmıştır.

Amasya Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Kapı Ağa
 • Terziköy Kaplıcası
 • Amasya Fethiye Camii
 • Yalıboyu Evleri
 • Hazeranlar Konağı
 • Şehzadeler Müzesi

Amasya Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 73. Şube Müdürlüğü Amasya Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için 0 358 218 40 60 telefon numarası 1069 dahili numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Amasya Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü 73. Şube Müdürlüğü Amasya Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Amasya Dsi Misafirhanesi adresi Kirazlıdere Mahallesi Mehmet Varinli Caddesi No:156 Merkez/Amasya konumunda yer almaktadır.

Ortalama Amasya Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Amasya Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Amasya Dsi MisafirhanesiAmasya Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Amasya Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Amasya Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

55 tl kişi başı ve inanın bu paraya çok çok iyi.12 buçuk tl kahvaltı ayrıca.ormamlik sessiz sakin bi alanda olması çok büyük avantaj odalar ferah ve temiz.peesonel son derece ilgili ve kibar.yataklar tekli ve en az 3 yataktan oluşuyor. Kahvaltı çeşitliliği ücretle orantılı artırılabilir o yüzden 1 puan kırıyorum onun diisnda tavsiye ederim
Temizliği, kalitesi, çalışanlari, odaları, alan kullanımı, ortamı, yemekleri, manzarası gercekten cok güzel olan bir yer. Peyzajı ve terası mükemmel.
Oldukça iyi temiz İyi bir oteli aratmayacak şekilde. Bahçesi harika. Fiyatı uygun 💯
konum itibari ile şehrin yukarı kısmında ağaçlıklar içerisinde kalan misafirhane; hem konfor hem temizlik hem de personelin ilgi&alakası sayesinde buradan mutluluk ve güzel anılar ile ayrılmanıza imkan sağlıyor. not: yaklaşık 35 yıllık olan misafirhane 3 yıl önce detaylı bir tadilat geçirerek 4 yıldızlı otel konumuna getirilmiş; bu sebeple yer bulmak her zaman çok da kolay olmuyor.
Temiz sakin ve doğa içinde konaklamak için mürhiş bir yer. Personelin ilgi ve alakaları için ayrıca teşekkür ediyorum
Özenli ve özellikli hizmeti ve tertemiz hijyeni odalar özellikle bahçesi ve çiçekler efsane sabah çiçek kokuları arasında çay içmek muhteşem çalışanlar çok güler yüzlü ve yardımsever insanlar o güzel şehre yakışan çok güzel bir misafirhane bir çok misafirhanede kaldım ama en güzellerinden birisi burası emeği geçenlerin emeğine sağlık
On numara mekan..hele hele idarecileri adam gibi adamlar… Adanalı bir öğretmen olarak öğretmenevlerimden utandım
Doğayla iç içe harika bir mekan. İnsana huzur veriyor. Tesis de işletmecilik te DSİ ye yakışır güzellikte.

Amasya İlçelerini Merkeze Uzaklıkları

 • Amasya ↔ Göynücek 38.3 km.
 • Amasya ↔ Gümüşhacıköy 57.5 km.
 • Amasya ↔ Hamamözü 70.1 km.
 • Amasya ↔ Merkez 1.0 km.
 • Amasya ↔ Merzifon 40.3 km.
 • Amasya ↔ Suluova 23.3 km.
 • Amasya ↔ Taşova 43.1 km.

Amasya Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi

Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi Amasya Dsi Misafirhanesi

Amasya Dsi Misafirhanesi, Amasya Dsi Misafirhanesi Fiyatları, Amasya Dsi Misafirhanesi Telefonu ve Adresi, Amasya Dsi Sosyal Tesisleri, Amasya Misafirhaneleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Amasya Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 3 yorum

 1. Öğretmenevi ve polis evine göre şehrin 3,5 km dışı konumundadır. Sadece konaklamak istiyorsanız hiç bir eksik yani yok. Boşuna fazla para vererek diğer misafirhaneleri tercih etmeyin. Aracınızla şehir turu yapabilirsiniz. Bahçesi çok güzel. Tamamen orman ortamında güzel bir yer.
  Kamu için ücret 84 TL (2022), kahvaltı 30 TL, sivil vatandaş 10 ar TL fark var sanırım.
  Tavsiye ederim…

  Yanıtla
 2. Temizlik, kalite, ilgi, alaka, hijyen, konum, ulaşım, ısınma, havalandırma, bina kalitesi, otopark, restoran, çalışanlar…
  Hepsini çok beğendim. Yeniden giderse ilk tercihim..

  Yanıtla
 3. Konum olarak çok güzel ve temiz bir işletme. Amasya’da konaklama için başka bir yer aramaya gerek yok bence.

  Yanıtla

Yorum yapın