Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * İşletme

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Muğla ilinin il merkezinde yer alan Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi her detayı düşünülmüş konaklama ihtiyaçları için çözüm sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi profesyonel yapısı ve modern binası sayesinde her oda içerisinde ihtiyaç duyulan tüm konaklama eksiklerinin düşünerek planlayarak hazırlanmış modern odaları sayesinde otel konforunda konaklama hizmeti sunmaktadır.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi tatil planlarınızda ailenizle birlikte güzel bir Muğla tatilini yapmanıza olanak sağlamaktadır. Uygun fiyatı sebebiyle kamu personellerinin ilk olarak tercih ettiği işletmeler arasında yer almakta olup, sıklıkla tercih edilmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Muğla Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Muğla Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0252 214 12 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Emirbeyazıt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:8/1 MUĞLA​ adresinde yer almaktadır.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Gayet nezih bir ortam. Odaları birazcık küçük ama tek kişilik oda için yeterli. Oda da her şey mevcut. Gönül rahatlılığıyla gidip kalabilirsiniz. 💚 OGM 💚 …
Çok uygun fiyat temiz odalar duş temiz yatak, şehrin tam ortasında ,çok memnun kaldık, başarılarının devamını dilerim.
Tertemiz pırıl pırıl Güleryüzlü personeli ile otel konforunda herkese tavsiye ederim 🤗 …
Hem çok temiz hem çok güzel bir misafirhane hemde ucuz muğlaya gelecekler boşuna başka yer aramasınlar yer bulurlarsa orman bölge müdürlüğünün misafirhanesi sahane
Kurum ağırlığı ve temizliği kendini gösteriyor. Tüm devlet kurumlarının bu şekilde misafirhanelerinin olması gerekir.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Misafirhaneleri, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Muğla Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Muğla Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın