Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Ankara Fevzi Çakmak Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Ankara Fevzi Çakmak Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
5/5 - (5 votes)

Ankara ilinin Çankaya Merkez ilçesinde ve Kızılay Mevkiinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumuna yani SGK’ya bağlı olarak hizmet sunan Kızılay Sgk Misafirhanesi otel konforunda hizmeti, pansiyon fiyatları ile sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır. İlgili personellere ev sahipliği yapmasıyla adından söz ettiren aynı zamanda uygun fiyatları ilede bütçe dostu olan misafirhanelerden biri olmaktadır.

Ankara Sgk Misafirhanesi Şehrin tam göbeğinde tüm kamu kurumlarına ve resmi dairelere yakınlığı ile yüksek oranda tercih edilmektedir.

Kamu personellerinin ve sivil vatandaşların sıklıkla tercih ettiği ve aynı zamanda tatil planlarında gezi planlarında eğitim ve iş seyahatlerinde en çok tercih edilen misafirhanelerden biri olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Ankara Kızılay Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Kızılay Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Sabah Kahvaltısı
  5. Elbise Dolabı
  6. Banyo
  7. Lavabo

Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0312 230 36 68 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Adresi

Ankara Fevzi Çakmak Sgk Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kızılay Mahallesi, Fevzi Çakmak 1 Sokak No:20 Çankaya – Ankara  adresinde yer almaktadır.

Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Yaşadığım en temiz, sakin, güven veren misafirhane deneyimim oldu. İkinci kez kaldım. Pandemi atlattığımız süreçte doğal olarak temizlik hassasiyetiniz yüksek seviyede oluyor. Tertemiz her yer tertemiz, çalışanlar sakin ve nezaketli daha ne olsun. Doğru daha ne olsun ancak kurum müdürü de son derece mütevazi misafirperver . Başta misafirhane müdürüne ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim.
Oldukça kibar ağırlayan çalışanları, temiz nezih misafirhanesi var. Mükemmel ilgileri ve her şey için teşekkürler.
Tertemiz bir yer personeli ilgili Ankarada ki bir çok otelden daha güvenilir ve temiz .ve Kızılaya yakın yeri de gayet güzel. Personele çok teşekkür ederim .ilgi ve alakaları için.özellikle ilgilenen bayan personele ..
Bu kadar ilgili personeli olan misafirhane görmedim çalışanlara çok teşekkür ederim 🌼
Ankara’nın merkezinde temiz, güvenli. Yönetici ve çalışanları güler yüzlü ilgili. Memnun kaldık her zaman tavsiye ederiz.

Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları


Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri


Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri ResimleriAnkara Fevzi Çakmak Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Kızılay Misafirhaneleri, Ankara Kızılay Sgk Misafirhanesi Telefonu, Ankara Kızılay Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir