Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ankara Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Ankara Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Ankara Esenboğa DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ankara’nın tam kalbinde yer alan Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi, konaklamak ve dinlenmek isteyenler için bulunmaz özellikle ve mükemmellikte bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Sosyal Tesisleri güzel odalarının yanında anlayışlı personelleri ve imkanları ilede kendine hayran bırakan bir işletme olmaktadır.

Ankara şehrine gelecekler için veya ankara şehrinde konaklamak isteyenler için oldukça güzel ve etkili bir misafirhane deneyimi ile kendine hayran bırakan bir misafirhane olmaktadır.

Ankara Esenboğa Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0312 398 00 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Ankara Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Ankara Esenboğa Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Esenboğa Merkez, Esenboğa Havaalanı, Çubuk – Ankara adresinde yer almaktadır.

Ankara Esenboğa Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiAnkara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Esenboğa Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Sessiz, sakin ve ferah olması, Esenboğa Havalimanını Türkiye’nin en iyi havalimanlarından birisi yapmaktadır. İçeri de oldukça düzenli ve temiz.
15 Senelik işletme deneyimimde müşteri memnuniyetine ve çalışanlarına en üst seviyede önem gösteren firmadır hayırlı uçuşlar dilerim.
Düzenli, gayet iyi hizmet.. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Hayırlı uçuşlar herkese Allah kaza bela vermesin kimseye
Kurum misafirhaneleri baz alındığında gayet modern konforlu geniş ferah donanımlı ve manzarası güzel.. Uçak iniş sesleri de bisüre sonra size kuş cıvıltısı gibi geliyooo desem de alışıyosunuz yanii 🙂

Ankara Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Ankara Esenboğa Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Ankara Esenboğa Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir