Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Ankara Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Ankara Esenboğa DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ankara’nın tam kalbinde yer alan Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi, konaklamak ve dinlenmek isteyenler için bulunmaz özellikle ve mükemmellikte bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Sosyal Tesisleri güzel odalarının yanında anlayışlı personelleri ve imkanları ilede kendine hayran bırakan bir işletme olmaktadır.

Ankara şehrine gelecekler için veya ankara şehrinde konaklamak isteyenler için oldukça güzel ve etkili bir misafirhane deneyimi ile kendine hayran bırakan bir misafirhane olmaktadır.

Ankara Esenboğa Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0312 398 00 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Ankara Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Ankara Esenboğa Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Esenboğa Merkez, Esenboğa Havaalanı, Çubuk – Ankara adresinde yer almaktadır.

Ankara Esenboğa Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiAnkara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün165 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası100 TL
Kamu Konaklama fiyatı165 TL
Sivil Konaklama Fiyatı275 TL

Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Esenboğa Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Sessiz, sakin ve ferah olması, Esenboğa Havalimanını Türkiye’nin en iyi havalimanlarından birisi yapmaktadır. İçeri de oldukça düzenli ve temiz.
15 Senelik işletme deneyimimde müşteri memnuniyetine ve çalışanlarına en üst seviyede önem gösteren firmadır hayırlı uçuşlar dilerim.
Düzenli, gayet iyi hizmet.. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Hayırlı uçuşlar herkese Allah kaza bela vermesin kimseye
Kurum misafirhaneleri baz alındığında gayet modern konforlu geniş ferah donanımlı ve manzarası güzel.. Uçak iniş sesleri de bisüre sonra size kuş cıvıltısı gibi geliyooo desem de alışıyosunuz yanii 🙂

Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara Havalimanı Misafirhanesi 9

Ankara Havalimanı Misafirhanesi Ankara Havalimanı Misafirhanesi Ankara Havalimanı Misafirhanesi Ankara Havalimanı Misafirhanesi Ankara Havalimanı Misafirhanesi Ankara Havalimanı Misafirhanesi Ankara Havalimanı Misafirhanesi Ankara Havalimanı Misafirhanesi

Ankara Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Ankara Esenboğa Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Ankara Esenboğa Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Ankara Esenboğa Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın