Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ ilinin il merkezinde yer alan ve Elazığ Fırat Üniversitesi bünyesinde hizmet sunan Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatlı kamu güvencesinde konaklama yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi kampüs içerisinde eyer almakta olup, şehir merkezine 10 dakikalık bir mesafede yer almaktadır.

Kampüs içerisinde yer aldığından dolayı etrafı yeşillikler ile çevrili doğa ile iç içe bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Üniversitesi kampüsü içerisinde yer aldığından kaynaklı olarak bir çok işletme yer almaktadır.

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi konaklamanızda ailenizle birlikte güzel bir konaklama deneyimi yaşarken aynı zamanda şehrin bir çok ana ulaşım noktalarınada yakın bir noktada yer almaktadır buda hem kolay hemde hızlı bir ulaşım imkanı sunmaktadır.

Elazığ Fırat Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Elazığ Fırat Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0424 237 00 00 Dahili:6000

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Üniversite Mahlesi Mühendislik Lojmanları Misafirhane Apt. No:24/1 Merkez /ELAZIĞ

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok güzel bir kampüs ve ortam harika..misafirhaneyi ayrıca beğendim.
Sadece kamu çalışanlarının kalabildiği bir yer.Odalarında 3 kişiye kadar kalına biliniyor.Çok güzel bir bahcesi var yeşillikler icerisinde.sadece kahvalti mevcut başka herhangi bir servisi yok.Personelleri güler yüzlü sessiz sakin bir misafirhane.
Temiz, sakin, bakımlı. Hizmet kalitesi de iyi, güler yüzlü insanlar..
2 erişkin 2 çocuk kaldık.cok memnun kaldık.kampsun içinde .kendinizi ormanın içinde hissediyorusunuz
Kısa süreli bir konaklama geçirdim sadece yatmak için kullanmama rağmen odaların temizliği ve oda düzeni 4 yıldızlı otellere eşdeğerdi.
Temiz ve sessiz bir ortamı var.Görevliler oldukça ilgili.Sadece kamu personellerinin konaklayabildiği üniversite misafirhanesi.Yemek olarak sadece kahvaltı veriliyor.

Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Elazığ Fırat Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın