Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Ankara ilinin Çankaya Merkez ilçesinde bulunan oldukça merkezi bir konumda yer alan ve Kuğu Parkın dibinde yer alan Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olarak hizmet veren Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi diğer Adıyla SGK Kavaklıdere Eğitim Tesisleri hangi açıdan değerlendirirsek değerlendirelim mükemmel bir misafirhane diyebiliriz.

Uygun fiyatları ile aklımızda yer edinen Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi deneyim ve ilgili personelleri sayesinde, konaklayanların her defasında bir daha bir daha konakladığı misafirhanelerden biri olmaktadır.

Ankara’nın tam göbeğinde yer alması ve çoğu konsolosluklara ve merkeze yakın olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda kamu personellerinin eğitim için geldikleri Ankara ilindede sıklıkla tercih edilen misafirhaneler arasında yerini almaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Kavaklıdere Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Kavaklıdere Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Kahvaltı Hizmeti
 6. Açık Büfe Kahvaltı
 7. Oda Temizliği
 8. Banyo
 9. Lavabo

Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Kavaklıdere Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0312 468 28 48 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Adresi

Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Kavaklıdere Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Atatürk Bulvarı Çankaya – Ankara adresinde yer almaktadır.

Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Konumu Nerede

Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ankarada kuğulu parkın yakınında çok merkezi bir yerde misafirhane. Gayet temiz. İki gün kaldık. Kaldigimiz sure zarfinda oda temizliği yapıldı. Havlularimiz bile değiştirilip yenileri konuldu. Banyoda banyo malzemeleri var. Tek kullanımlık terlik var. Mini buzdolabı ve televizyon var. Biz 4 kisilik aile olduğumuz için bize süit Oda vermişlerdi. Odamız ana caddeye baktığı için biraz yol gürültüsü vardi. Ama bizi rahatsız etmedi. Klima var odalarda. Kahvaltıda 2 çeşit zeytin, 2 çeşitpeynir,bal,tereyağı,çikolata,Yumurta ,cay ve domates var. Açık büfe istediğiniz gibi alabiliyorsunuz. Arabamızı bina önüne parkedebildik. Ama boş yer yoksa da ücretli otopark varmis yakında. Biz gayet rahat ettik. Personele teşekkürler gayet ilgililer..
Çalışanla çok güler yüzlü temiz sıcak arabanızı park edebilecek yeri var merkezi konumu çok güzel herkese tavsiye ederim
Ankara seyahatlerimde çeşitli toplantılar ve kurum işleri sonra konakladığım mekan. Kaç defa konakladığımı hatırlamıyorum ama bu konaklamalarda hiçbir problem yaşamadım. Personel son derece ilgili ve yardımsever. İlk tercih nedenim ise konumu, Tunalı hilmi ve Kuğulu parka bitişik, üstelik çoğu büyükelçilik ve konsolosluğa yakın.
Ankara’da 1gece ikâmet etmem gerekti,ilk aramamda yer bulduğum için çok mutlu oldum.SGK Kavaklıdere Eğitim Tesisi çalışanları güler yüzlü ve gayet ilgili kişiler ,tesis olarak Ankara’nın en güzel semtinde ,ayrıca çok temizdi.Kurum emeklisi olarak böyle bir tesise sahip olduğumuz için gurur duydum.Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.
Mükemmel bir tesis.. çok hijyen. Pırıl pırıl.. aşırı memnun kaldık. Personelinin hepsi güler yüzlü çok nazik. Teşekkür ederiz…

Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri

Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Ankara Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri

Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Kavaklıdere Misafirhaneleri, Kavaklıdere Sgk Misafirhanesi Telefonu, Kavaklıdere Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın