Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Artvin Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

4.3/5 - (3 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Artvin Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Artvin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Artvin Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Artvin ili merkezinde yer alan ve Karayolları 102. Şube Şefliğine bağlı olarak hizmet sunan Artvin Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin iş gezisi, tatil planları veya eğitim için tercih ettiği misafirhanelerden biri olmaktadır. Artvin şehrinde oldukça güzel bir hizmet sundukları sebebiyle büyük oranda tercih edilmektedir.

Artvin Karayolları Misafirhanesinde konaklarken aynı zamanda Borçka Karagöl Tabiat Parkını, Mençuna Konaklarını, Maral Şelalesini, Hatila Vadisi Milli Parkını ve Barhal Kilisesini gezebilirsiniz.

Artvin Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Artvin Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Artvin Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0466 212 10 17 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Artvin Karayolları Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Artvin Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çayağzı Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:42 Merkez – Artvin adresinde yer almaktadır.

Artvin Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Artvin Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Beğendim güzeldi
2 gece konakladım memnun kaldım
oda sayısı az ama personel ilgili

Artvin Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Artvin Karayolları Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri
Artvin Karayolları Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri
Artvin Karayolları Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri

Artvin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Artvin Misafirhaneleri, Artvin Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Artvin Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir