Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Artvin ili merkezinde hizmet sunan ve Artvin Çoruh Üniversitesi Bünyesinde bulunan Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Çoruh Üniversitesi Konukevi olarak bilinmektedir.

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi toplamda 26 oda ve 42 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Ana hizmet binasında 17 oda ve ek hizmet binasında 9 adet odası ile hizmet sunmakta olup, oda içerisinde kesintisiz sıcak suyu, mini buzdolabı, led TV, kablosuz internet bağlantısı yer almaktadır.

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi konaklama hizmeti olarak oldukça profesyonel bir yapıda yer almakta olup, uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği misafirhanede ailenizle birlikte huzur içinde konaklamanıza olanak sunulmaktadır.

Artvin Çoruh Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Artvin Çoruh Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0466 212 22 60  – Tel: 0466 215 10 00 ( Dahili:2222 )

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Çayağzı Mahallesi, Lif Levha Sokak No:3, 08000 Merkez – Artvin

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Fiyatına göre çok çok mükemmel ve güler yüzlü personelleri ile harika bir yer
Fiyatlar gayet iyi ve fiyatına göre de odalar güzel televizyon çalışıyor balkonu var sıcak su mevcut çarşaflar temiz havlular da temizdi hemen girişte yemekhanesi var fiyatına göre alırsınız konaklamaya uygun bir yer
Gayet temiz guzel bir misafirhanesi var Memnun kaldim Kahvalti ve aksam yemegi var
Üniversitenin merkez yerleşkesinde nezih bir yer. Artvin’de mütevazı fiyatlarla kalınabilecek nadir yerlerden biri…
Güler yüzlü personeliyle tertemiz bir misafirhane. Teşekkürler

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi  Fiyatları

KONUKEVİ ÜCRET TARİFESİ 

PERSONEL / MİSAFİR (KAMU)

ODA TİPİTEK KİŞİ KONAKLAMAİKİ KİŞİ KONAKLAMA
İki Yataklı Oda150.00 TL300.00 TL
Tek Yataklı Oda (Double Yatak)225.00 TL300.00 TL
Kahvaltı Tabağı (Konaklama Bedeli Haricinde Talebe Göre Hazırlanır. (08.30-10.00)50.00 TL

Not: Konukevi rezervasyonları 10.00 – 18.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Artvin Çoruh Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın