Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Artvin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Dsi Çoruh Projeleri Bölge Müdürlüğü Artvin Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için hazırlanmış mükemmel bir misafirhane olmaktadır.  Artvin şehrini gören bir tepede konumlandırılmış olan Artvin Dsi Misafirhanesi gece manzarası bir harikalar sunmaktadır.

Gece fotoğraf çekimi ile ünlü olan misafirhanenin güzel doğa manzarası ve yeşillikler ile iç içe yapısı ile gelen bir daha gelmek istemektedir

Odalarına bakacak olursa oda içerisinde, televizyon, buzdolabı, şifoniyer, elbise dolabı, banyo, lavabo bulunmaktadır. 3 öğün birbirinen güzel yemekleri ilede hem karnınız doyarken hemde uygun fiyatıylada bütçe dostu olmaktadır.

Artvin Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Borçka Karagöl Tabiat Parkı
  • Hatila Vadisi
  • Mençuna Şelalesi
  • Çifte Köprü
  • Maral Şelaesi
  • Artvin Atatepe

Artvin Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Dsi Çoruh Projeleri Bölge Müdürlüğü Artvin Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0466 238 25 02 (Dahili 2610) telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Artvin Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Dsi Çoruh Projeleri Bölge Müdürlüğü Artvin Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Salkımlı Köyü Merkez/Artvin adresinde yer almaktadır.

Ortalama Artvin Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Artvin Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriArtvin Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Artvin Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Artvin Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Artvin Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ailecek üç gece kaldık. Çalışanlar kibar ve yardımcılar. Tesis Artvinin tam karşısında tepede. Döne döne tepeye çıkıyorsunuz. Odalar temiz, eşyalar fena değil. Bahçesi çok iyi, düz çim alan, serenderler ve çardaklar var. Kahvaltı ve yemek oda ücretlerine dahil değil. Kahvaltısı ortalamanın altında ama çorbaları yemekleri lezzetli, fiyatları da çok makul. Bahçede ayrıca market var, ihtiyaçlarınızı giderebiliyorsunuz. Şavşat civarına 1 buçuk saat borçka karagöle 1 saat, ardanuç’a yarım saat mesafede. Gayet memnun kaldık.
Odaları tertemiz, mini buzdolabı, tv, temiz havlular, çarşaflar. Karadeniz turu boyunca kaldığımız kamu misafir haneleri içinde kesinlikle takdir edilesiydi. Fiyatlar diğerlerinin neredeyse yarısı. Tesis içinde market ve sosyal tesis mevcut. Gece manzarası ve bahçesine ait fotoğrafları ekliyorum. Bir gecelik kişi başı fiyatı kamu personeli  2021 yılı 55 TL. Kahvaltı 20TL. Kahvaltısını denemedik ama standart kahvaltı tabağı olarak değerlendirebilesiniz.
Kış aylarında rüzgar ve fırtına çok var sanırım ama odaları temiz ve sıcak. Kaldığımız dönemde 2020 yılında 52 TL * 2 = 104 TL ÇİFT KİŞİLİK ODA FİYATI kahvaltı oda fiyatına dahil değil.
Şehire biraz uzak olmasının dışında hiçbir sorun yok temiz düzenli sosyal tesisi marketi güzel de bir manzarası olan bir yer Artvin de kalınması öncelikli kamu misafirhaneleri den biri tavsiye edilir…
Kamu personeline indirimli ücretler ile hizmet veren, temiz ve yeterince bakımlı bir misafirhanesi var. Yaz akşamı bahcesinde oturup Artvin özellikle muhteşem gece fotografları cekilebilir. Kahvaltı oda ücretine dahil değil ve bir kişi 2020 yılında 44 TL. Yemekler ucuz ve miktar ve lezzet olatak yeterli doyuruculukta.
Artvinde muhtesem dag ve baraj manzara icinde bir yer. 1 gunlugune kaldik.odalar Temiz ve tertipli. Tv var wifi var. Market var. Dag manzarali odada kaldik. Memur icin Kisi basi 2019 yılında 35 lira. Haziran da oda rahat bulduk. Sessiz sehirden uzak kafa dinlemeye mukemmel bir yer.super
Sırf DSİ misafirhanesinde kalıp kafa dinlemek için gelinir. Çok temiz ve bakımlı. Çalışanlar ilgili. Yemekhanesinde 3 öğün ücretli yemek yiyebilirsiniz. Yemekler çok lezzetli, fiyatları makul. Çalışanlar çok ilgili. İçerisinde sosyal tesisi , parkı,marketi kısacası ihtiyacınız olan herşey var. Bolca da huzur.Artvin e tepeden bakacağınız çok güzel bir tesis.

Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Artvin Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Artvin Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Arvin Merkez Dsi Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

3 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir