Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Artvin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Dsi Çoruh Projeleri Bölge Müdürlüğü Artvin Dsi Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için hazırlanmış mükemmel bir misafirhane olmaktadır.  Artvin şehrini gören bir tepede konumlandırılmış olan Artvin Dsi Misafirhanesi gece manzarası bir harikalar sunmaktadır.

Gece fotoğraf çekimi ile ünlü olan misafirhanenin güzel doğa manzarası ve yeşillikler ile iç içe yapısı ile gelen bir daha gelmek istemektedir. Artvin Dsi Misafirhanesi Her açıdan değerlendirdiğimizde Artvin şehrinde konaklamak isteyenler için oldukça güzel bir seçenek olara sunulmaktadır. Hem profesyonel bir ekibi, hemde güveilir kamu güvencesi sayesinde tercih sebebi olmaktadır.

Odalarına bakacak olursa oda içerisinde, televizyon, buzdolabı, şifoniyer, elbise dolabı, banyo, lavabo bulunmaktadır. 3 öğün birbirinen güzel yemekleri ilede hem karnınız doyarken hemde uygun fiyatıylada bütçe dostu olmaktadır.

Artvin Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Borçka Karagöl Tabiat Parkı
 • Hatila Vadisi
 • Mençuna Şelalesi
 • Çifte Köprü
 • Maral Şelaesi
 • Artvin Atatepe

Artvin Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Dsi Çoruh Projeleri Bölge Müdürlüğü Artvin Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0466 238 25 02 (Dahili 2610) telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Artvin Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Dsi Çoruh Projeleri Bölge Müdürlüğü Artvin Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Salkımlı Köyü Merkez/Artvin adresinde yer almaktadır.

Ortalama Artvin Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Artvin Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriArtvin Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Artvin Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Artvin Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ailecek üç gece kaldık. Çalışanlar kibar ve yardımcılar. Tesis Artvinin tam karşısında tepede. Döne döne tepeye çıkıyorsunuz. Odalar temiz, eşyalar fena değil. Bahçesi çok iyi, düz çim alan, serenderler ve çardaklar var. Kahvaltı ve yemek oda ücretlerine dahil değil. Kahvaltısı ortalamanın altında ama çorbaları yemekleri lezzetli, fiyatları da çok makul. Bahçede ayrıca market var, ihtiyaçlarınızı giderebiliyorsunuz. Şavşat civarına 1 buçuk saat borçka karagöle 1 saat, ardanuç’a yarım saat mesafede. Gayet memnun kaldık.
Odaları tertemiz, mini buzdolabı, tv, temiz havlular, çarşaflar. Karadeniz turu boyunca kaldığımız kamu misafir haneleri içinde kesinlikle takdir edilesiydi. Fiyatlar diğerlerinin neredeyse yarısı. Tesis içinde market ve sosyal tesis mevcut. Gece manzarası ve bahçesine ait fotoğrafları ekliyorum. Bir gecelik kişi başı fiyatı kamu personeli  2021 yılı 55 TL. Kahvaltı 20TL. Kahvaltısını denemedik ama standart kahvaltı tabağı olarak değerlendirebilesiniz.
Kış aylarında rüzgar ve fırtına çok var sanırım ama odaları temiz ve sıcak. Kaldığımız dönemde 2020 yılında 52 TL * 2 = 104 TL ÇİFT KİŞİLİK ODA FİYATI kahvaltı oda fiyatına dahil değil.
Şehire biraz uzak olmasının dışında hiçbir sorun yok temiz düzenli sosyal tesisi marketi güzel de bir manzarası olan bir yer Artvin de kalınması öncelikli kamu misafirhaneleri den biri tavsiye edilir…
Kamu personeline indirimli ücretler ile hizmet veren, temiz ve yeterince bakımlı bir misafirhanesi var. Yaz akşamı bahcesinde oturup Artvin özellikle muhteşem gece fotografları cekilebilir. Kahvaltı oda ücretine dahil değil ve bir kişi 2020 yılında 44 TL. Yemekler ucuz ve miktar ve lezzet olatak yeterli doyuruculukta.
Artvinde muhtesem dag ve baraj manzara icinde bir yer. 1 gunlugune kaldik.odalar Temiz ve tertipli. Tv var wifi var. Market var. Dag manzarali odada kaldik. Memur icin Kisi basi 2019 yılında 35 lira. Haziran da oda rahat bulduk. Sessiz sehirden uzak kafa dinlemeye mukemmel bir yer.super
Sırf DSİ misafirhanesinde kalıp kafa dinlemek için gelinir. Çok temiz ve bakımlı. Çalışanlar ilgili. Yemekhanesinde 3 öğün ücretli yemek yiyebilirsiniz. Yemekler çok lezzetli, fiyatları makul. Çalışanlar çok ilgili. İçerisinde sosyal tesisi , parkı,marketi kısacası ihtiyacınız olan herşey var. Bolca da huzur.Artvin e tepeden bakacağınız çok güzel bir tesis.

Artvin Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Artvin Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Artvin Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Artvin Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Arvin Merkez Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Artvin Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 3 yorum

 1. Keşke biraz daha şehir içinde olsa diyebileceğim bir misafirhane. bazıları için konumu mükemmel olsada bana biraz uzak geldi

  Yanıtla
 2. Tam roman yazmalık yer. Dinlenip doğa manzarası eşliğinde güzel romanlar hikayeler yazılır memnun kalmamak elde değil.

  Yanıtla
 3. Çok güzel hayatımda gördüğüm en güzel misafirhanelerden ve doğa görüntüsüne sahip, keşke herkesin imkanı olsada burada kalabilse mükemmel.

  Yanıtla
 4. Konumu, personeli, fiziki yapısı ile çok güzel bir yer. Bir daha yolum düşerse bir kaç gün kafa dinlemek için konaklamak isterim. Yemekleri ve çayı gayet lezzetli ve fiyatı uygundu. Aşçıların işini severek yaptıklarını görebiliyorsunuz. Tüm artvin dsi misafirhanesi personeli ailesine özellikle de Semih beye teşekkür ederiz.

  Yanıtla

Yorum yapın