Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Artvin ilinin merkezinde yer alan şehrin hemen biraz dışında bulunan uygun fiyatı ile göz önüne gelen Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi deneyimli personelleri ile kendisine hayranlık uyandıran misafirhanelerden biri olmaktadır.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Artvin şehrinde gezi planları, tatil planları, eğitim planı, iş planı gibi aktivitelerinizde tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı konaklama ihtiyacı sunmaktadır. Uygun fiyatı ve kamu güvencesi ile beraber sunulan bu denli mükemmel bir hizmet yoğun bir ilgiye sahip olmaktadır.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi şehri kuş bakışı görebileceğiniz bir konumda yer alması sebebiyle gece vakti muhteşem bir manzarayada ev sahipliği yapmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Artvin Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Artvin Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Artvin Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0466 212 12 75 – 0466 212 17 86 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü MisafirhanesiTarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Çamlık Mahallesi, Çamlık Cadesi, No:10 Merkez – Artvin adresinde yer almaktadır.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Gayet güzel ve çok uygun içerisinde klima, mini buzdolabı, sıcak su, otopark ve duş mevcut odaları temiz günlüğü kişi başı 2021 yılı için memur için 45 sivil için 60 TL kahvaltısı yok sadece oda fiyatı. Gidip otele günlük en az 300 lira verip kalmayın burası gayet ideal
Yer olarak şehir merkezine biraz uzak olsada burada çalışan personelin misafir perverliliği,saygısı ve hoş görülü oluşu çok iyi ,yolunuz düşerse memnun olacağınızdan eminim.
Temiz ve kaliteli. Kamu çalışanları rahatlıkla kalabilir öğrencilere de yardımcı olunuyor. Gayet temiz çalışanlar oldukça ilgili. Kamu misafirhane olduğu için oldukça düzenli.
Konum olarak güzel bir yerde. Oto park problemi yok. Hizmet ve alaka iyi.
Şehir merkezine 5 dk yakınlıkta bulunan artvin merkez orköy mahallesinde bulunan nezih ve temiz güzel bir mekan
Gerçekten güzel bir yer fiyatlar kamu çalışanına uygun.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Artvin Misafirhaneleri, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Artvin Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Artvin Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın