Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Amasya ilinin Merkezinde bulunan Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi deneyimli personelleri ile güzel bir şekilde konaklamanıza olanak sağlamaktadır. Amasya il özel idaresi misafirhanesi uygun fiyatlı konaklaması ile akıllarda yer edinen misafirhanelerin başında yer almaktadır. Güzel konumu, manzarası ve birbirinden güzel deneyimli personelleri ile güleryüzlü bir hizmet sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Amasya il özel idaresi Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Amasya İl Özel İdaresi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0 358 218 23 58 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Amasya İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sofular Mah. Saraydüzü Cad. Piller Sk. No:1 Amasya – Merkez adresinde yer almaktadır.

Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Fotoğraflar Daha sonra eklenecektir.

Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konumu Nerede

Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok güzel bir misafirhane yönetici müdüresi çok nazik ve ilgili .çok memlun kaldim .
Dilek hanım bizleri çok iyi ağırladı, çok memnun kaldık. Güzel bir konaklama yeri, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Amasya bir başka güzel bir şehirde çay içmek bile insanı mutlu ediyor
Şirin tatlı bir yer. Güler yüz.

Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Amasya İl özel idaresi sosyal tesisleri Misafirhanesi Adresi, Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefonu, Amasya İl Özel İdaresi Misafirhanesi Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir