Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


Bulamadığınız Misafirhaneleri Arama Yaparak Bulabilirsiniz?

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Aydın Kuyulu Köyü Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi konaklamak için güzel bir misafirhane olmakla birlikte yeşillikler içerisindeki mükemmel konumu ilede akıllarda uzun süre silinmeyecek güzellikteki bir misafirhane olmaktadır.

5. yıldızlı otel konforundaki odaları, mükemmel sabah kahvaltısı, çocuk oyun parkları ve daha sayamadığımız onlarca sosyal tesis imkanları ile hem güven içinde konaklayabileceğiniz hemde uygun fiyatlı bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerden biri olan Dsi misafirhaneleri aynı zamanda hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Aydın Merkezde 2 farklı misafirhanesi bulunan Devlet Su İşleri ikiside birbirine 10km mesafede bulunmaktadır.

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0256 219 39 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kuyulu Köyü Mevki İzmir Bulvarı 5.km Efeler/Aydın adresinde bulunmaktadır.

Ortalama Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)408 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 204 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda357 TL
4 Kişilik Odada Kişi Başı153 TL (Kişi Başı)
Sivil Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)612 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 306 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda561 TL.
4 Kişilik Odada Kişi Başı225 TL (Kişi Başı)

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Aydın Kuyulu Köyü Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriAydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Antalyadan Izmire giderken akşam yemeği için uğradık. Herşey muhteşemdi ve çalışanlara çok teşekkürlerimi sunarım.
Devletin güzel hizmet binalarından yer Aydın ilinin en güzel yerleri sesiz sakin yerlerden biri binalar oldukça modern çevre düzenlemesi güzel yapılmış her yer yem yeşil ağaçlık çalışan personelde oldukça iyi nazik kibar çalışkan Aydın iline katkı sağlıyorlar işlerini iyi yapıyorlar çok çalışıyorlar Aydın gelince mutlaka ziyaret ediniz
Haftasonu kahvaltıya gidilebilecek harika bir mekan 👍
Tertemiz ve 5 yıldız otel ayarında bir misafirhane yapanları tebrik ederim
Bir çok otelde göremeyeceğiniz mükemmel konfor. Odalar geniş, ferah ve çok temiz.
Aydın’da bulabileceğiniz en uygun fiyatlı nezih bir restorana sahip. Dışarıdan gelebiliyorsunuz.

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Aydın Kuyulu Köyü Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi İletişim, Aydın Kuyulu Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Kuyulu köyü Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Aydın Kuyulu Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri
Yorum yapın