Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Merkez Konyaaltı Dsi Misafirhanesi

Devlet Su İşlerine bağlı 13. Bölge Müdürlüğü Antalya Konyaaltı Dsi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için tek kelime ile MÜKEMMEl şekilde dizayn edilmiş bir misafirhane olmaktadır. Birbirinde güzel odaları ve yemekleri ile uzun yıllar boyunca untulmayacak bir deneyim imkanı sunmaktadır. Antalya Dsi Misafirhanesi Konyaaltı Caddesinde yer alan bir misafirhane olmakla birlikte kamu güvencesinde sunulan olanakları ve uygun fiyatı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi otoparkı içerisinde bulunan bu sebeple otopark sorunu yaşamadığınız misafirhanelerden olmaktadır. Güzel odalarının yanında birbirinde leziz yemekleri ilede sizi kendine hayran bırakmaktadır. Çay içmek için falezlerin üzerinde bulunan tesiste hem denizin ışıltısını seyrederken hemde çayınızı kahvenizi güzelce yudumlama imkanı sunmaktadır.

Antalya Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Karaoğlan Parkı
 • Hıdırlık Kulesi
 • Keçili Park
 • Yivli Minare
 • İmaret Medresesi

Antalya Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşlerine bağlı 13. Bölge Müdürlüğü Antalya Konyaaltı Merkez Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 243 10 82 telefon numarasından veya 0242 331 16 16  dahili 1600 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşlerine bağlı 13. Bölge Müdürlüğü Antalya Konyaaltı Merkez Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  Deniz Mahallesi Konyaaltı Cadesi Muratpaşa/Antalya adresinde yer almaktadır.

Ortalama Antalya Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Antalya Konyaaltı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Antalya Merkez Konyaaltı Dsi MisafirhanesiAntalya Merkez Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Antalya Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ailecek huzur ve rahatlıkla yemek yiyip, konaklayabileceginiz, çay, kahve içmek için bile uğrayabileceğiniz güzel bir resmi kurum.
Bir kaç kez geldim. Personel çok ilgili. Misafirhane yer bulmak zordur şayet bulursanız kaleiçine, konyaaltı sahiline çok yakın lokasyonda. Kendine nazır küçük bir iskelesi bile var ama merdivenlerden inip çıkmak tük kahvaltının kalorisini yakıyor 🙂 Yemekler çok uygun. 1.5 Karışık ızgara, 2 gazlı içecek, meze tabağı, 1 karışık pide 79 tl. Kahvaltı 17.50 TL sanırım 😅 Konaklama ücreti her yıl için değişiyor. Kişi sayısına göre de tabi. 2021 için 1 kişi 102 TL. Manzarası harika. Kamu personeli olan herkes yer bulabilirsem faydalanabilir.
Kamu personelinin yararlanabileceği falez üstüne kurulmuş yenilenmeden geçmiş güzel konaklama alanı restoran piyasanın altında rakamlar ve kaliteli hizmeti ile ön planda tavsiye edilir son fiyatları da ekledim
Dsi diğer kamu yerlerine göre çok güzel hem yemekleri hem çalışanları çok ilgili Teşekkür ederim
Rezervasyon yaptırarak gitmek gerekiyor, saat 19:00 da yemek servisi başlıyor 21:00 da sona eriyor. Nezih, temiz, uygun fiyatlı en önemlisi de harika manzaralı bir mekan.
Deniz kenarında falezlerin üstünde konum olarak çok güzel bir yerde bulunan bir tesis
Yıllardır gittiğim bir tesis. Çalışanları çok güleryüzlü ve yardımsever. Uygu fiyata kaliteden ödün vermeden hizmet veren nadir tesislerden bir tanesidir. Treliçesi muhteşemdir. Yemekleri ve soğuk mezeleri çok güzel.
Kalınabilecek en iyi misafirhane olabilir. Falez üstü balkonlardan deniz görülüyor. Yemeklerin fiyatları uygun ve lezzetli.

Antalya Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Merkez Konyaaltı Dsi Misafirhanesi

Antalya Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Antalya Dsi Misafirhanesi İletişim, Antalya Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Konyaaltı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Konyaaltı Antalya Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Ruhu dinlendiren,merkezde olduğu için özgürce dolaşabileceğiniz,güvenli ve de uygun fiyatlı ,konforlu bir yer.İdareci ve çalışanlarına teşekkür ederim.

  Yanıtla

Yorum yapın