Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Antalya Merkez Konyaaltı Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Merkez Konyaaltı Dsi Misafirhanesi
Antalya Merkez Konyaaltı Dsi Misafirhanesi
post

Devlet Su İşlerine bağlı 13. Bölge Müdürlüğü Antalya Konyaaltı Merkez Dsi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için tek kelime ile MÜKEMMEl şekilde dizayn edilmiş bir misafirhane olmaktadır. Birbirinde güzel odaları ve yemekleri ile uzun yıllar boyunca untulmayacak bir deneyim imkanı sunmaktadır. Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi Konyaaltı Caddesinde yer alan bir misafirhane olmakla birlikte kamu güvencesinde sunulan olanakları ve uygun fiyatı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi otoparkı içerisinde bulunan bu sebeple otopark sorunu yaşamadığınız misafirhanelerden olmaktadır. Güzel odalarının yanında birbirinde leziz yemekleri ilede sizi kendine hayran bırakmaktadır. Çay içmek için falezlerin üzerinde bulunan tesiste hem denizin ışıltısını seyrederken hemde çayınızı kahvenizi güzelce yudumlama imkanı sunmaktadır.

Antalya Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Karaoğlan Parkı
  • Hıdırlık Kulesi
  • Keçili Park
  • Yivli Minare
  • İmaret Medresesi

Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşlerine bağlı 13. Bölge Müdürlüğü Antalya Konyaaltı Merkez Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 243 10 82 telefon numarasından veya 0242 331 16 16  dahili 1600 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşlerine bağlı 13. Bölge Müdürlüğü Antalya Konyaaltı Merkez Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  Deniz Mahallesi Konyaaltı Cadesi Muratpaşa/Antalya adresinde yer almaktadır.

Ortalama Antalya Konyaaltı Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Antalya Merkez Konyaaltı Dsi MisafirhanesiAntalya Merkez Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Merkez Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ailecek huzur ve rahatlıkla yemek yiyip, konaklayabileceginiz, çay, kahve içmek için bile uğrayabileceğiniz güzel bir resmi kurum.
Bir kaç kez geldim. Personel çok ilgili. Misafirhane yer bulmak zordur şayet bulursanız kaleiçine, konyaaltı sahiline çok yakın lokasyonda. Kendine nazır küçük bir iskelesi bile var ama merdivenlerden inip çıkmak tük kahvaltının kalorisini yakıyor 🙂 Yemekler çok uygun. 1.5 Karışık ızgara, 2 gazlı içecek, meze tabağı, 1 karışık pide 79 tl. Kahvaltı 17.50 TL sanırım 😅 Konaklama ücreti her yıl için değişiyor. Kişi sayısına göre de tabi. 2021 için 1 kişi 102 TL. Manzarası harika. Kamu personeli olan herkes yer bulabilirsem faydalanabilir.
Kamu personelinin yararlanabileceği falez üstüne kurulmuş yenilenmeden geçmiş güzel konaklama alanı restoran piyasanın altında rakamlar ve kaliteli hizmeti ile ön planda tavsiye edilir son fiyatları da ekledim
Dsi diğer kamu yerlerine göre çok güzel hem yemekleri hem çalışanları çok ilgili Teşekkür ederim
Rezervasyon yaptırarak gitmek gerekiyor, saat 19:00 da yemek servisi başlıyor 21:00 da sona eriyor. Nezih, temiz, uygun fiyatlı en önemlisi de harika manzaralı bir mekan.
Deniz kenarında falezlerin üstünde konum olarak çok güzel bir yerde bulunan bir tesis
Yıllardır gittiğim bir tesis. Çalışanları çok güleryüzlü ve yardımsever. Uygu fiyata kaliteden ödün vermeden hizmet veren nadir tesislerden bir tanesidir. Treliçesi muhteşemdir. Yemekleri ve soğuk mezeleri çok güzel.
Kalınabilecek en iyi misafirhane olabilir. Falez üstü balkonlardan deniz görülüyor. Yemeklerin fiyatları uygun ve lezzetli.
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

One Comment

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir