Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Aydın Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Aydın Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Aydın Maliye Misafirhanesi hakkında, Aydın Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Aydın şehrinde iki farklı lokasyonda hizmet vermekte olan Aydın Efeler Maliye Misafirhanesi ve Aydın Didim Maliye Dinlenme Kampı oldukça güzel ve rahat odalarının bulunduğu bir dinlenme tesisi olmaktadır. Didim Maliye Kampı 16 oda 80 yatak kapasitesine sahip bir tesis olmakla birlikte Aydın Merkez Maliye Misafirhanesi ise 8 oda 16 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Aydın Maliye misafirhanesinde konaklamak isteyenler için oldukça güzel ve etkili misafirhanelerden olmaktadır. Güzel bir tatil keyfi yaşarken aynı zamanda uygun fiyatlı bir konaklama sunmaktadır.

Aydın Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Aydın Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için
Aydın Efeler Maliye Misafirhanesi 0256 213 51 30
Didim Maliye Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Kampı 0256 213 51 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Aydın Maliye Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Aydın Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak
Aydın Efeler Maliye Misafirhanesi Cuma Mahallesi, 203. Sokak No:11 Efeler – Aydın
Didim Maliye Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Kampı Mavişehir Mahallesi, 3101. Sokak No:20 Didim – Aydın  adresinde yer almaktadır.

Aydın Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriAydın Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Aydın Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Aydın Efeler Maliye Misafirhanesi

Didim Maliye Dinlenme Kampı

Aydın Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Mütevazi ve Ekonomik bir misafirhane,
Sedef Koyda Denize sıfır ekonomik bir tatil kampı.
Çok nezih ve harika deniz doğa manzarası olan esintisi sıcak Ağustos ayini bahar havasina çeviren harika bir yer Didim’e gelip burayi görmemek büyük kayıptır
Önü açik denize 10 dk yürüme mesafesinde balik tutulabilyo temiz ekonomik icinde her turlu ev esyasi var heryere yakin
Sessiz sakin oturma grupları ve çimen zemini olan palmiye ağaçları arasında güzel bir yer.
Memurlar için güzel bir tatil olanağı sunduğu için 🙂

Aydın Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Aydın Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Aydın Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Aydın Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Aydın Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Aydın Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın