Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Bilecik  ilinin merkezinde bulunan ve Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde hizmet sunan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi şehrin gürültüsünden uzak kuş cıvıltıları içinde, doğa ile iç içe huzur dolu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi toplamda 11 göl ve orman manzaralı odası ile konaklamanıza imkan sunarken, aynı zamanda şehir merkezine ise sadece 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Huzur dolu bir konaklama imkanı sunarken aynı zamanda uygun fiyatıylada kendisine hayran bırakmaktadır.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi kamu personellerinin ve sicil halkın sıklıkla tercih ettiği değerli kamu misafirhaneleri arasında yer almaktadır. Fiyat politikası ilede uygun ve bütçe dostu olduğundan kaynaklı yılın her günü tercih edilen misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo
  7. Saç Kurutma Makinesi
  8. Resepsiyon
 1. Göl ve Orman Manzaralı Odalar
 2. Göl Etrafında Bisiklet ve Yürüyüş Yolları (2150 m)
 3. 18 Araçlık Açık Otopark *Restaurant Cafe
 4. Çay Bahçesi
 5. Çocuk Parkı
 6. Dinlenme Salonu
 7. 24 saat Sıcak Su
 8. Minibar
 9. Laminant Parke Taban
 10. Halı
 11. Kablosuz İnternet
 12. Kaloriferli Isıtma
 13. Havalandırma Tesisatı
 14. Klima
 15. Saç Kurutma Makinesi
 16. TV
 17. Oda Telefonu
 18. Asansör
 19. Her Oda da Banyo ve WC

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0228 214 1919

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Pelitözü Mahallesi, Gölpark Kümeevler No: 1 Pelitözü – Merkez – Bilecik

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları

ÜCRET ( 01.08.2023 itibarıyla)

Diğer Oda Özellikleri

KamuKamu

Sivil

Sivil

Tek Kişi için

İki kişi ve üstü için (kişi başı)

Tek Kişi için

İki kişi ve üstü için (kişi başı)

Göl Manzaralı

275 ₺

225 ₺

425 ₺

350 ₺

Göl ve Orman Manzaralı

275 ₺

225 ₺

425 ₺

350 ₺

Orman Manzaralı

225 ₺

225 ₺

350 ₺

350 ₺

Göl Manzaralı 2 Banyo, 2 WC

225 ₺

225 ₺

350 ₺

350 ₺

Orman Manzaralı

225 ₺

225 ₺

350 ₺

350 ₺

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Doğanın içinde sakin göl manzaralı ferah bir mekan .seyahat güzergahimiz dolayısıyla 2 gün konakladik Fiyat makul kahvaltısı var odalar temiz .Personel ilgili ve güler yüzlü memnun kaldık tavsiye ederiz🌺 …
Edirne’den Ailecek Gittiğimiz Bilecik’te rahat ettiğimiz bir Misafirhane deneyimi oldu… Gerek Karşılama Gerek Odaların Genişlik ve Temizliği Çok Güzel…Oda Manzarası Mükemmel…Etrafında Yakın civarda birçok park alanı mevcut aileler için çok iyi bir konum ve otel…Özel Güvenlikteki Arkadaşa Yardımları İçin Teşekkürler..Fiyatlar Çok Makul..Kahvaltı Geliştirilebilir.
Ailemle bir gece kaldık.Odalar geniş ve konforlu.Resepsiyon görevlileri çok kibar ve yardımsever insanlar kendilerine teşekkür ederim.Fiyati gayet uygun.Fiyata kahvalti dahil.Manzarasi çok güzel .Herkese tavsiye ederim.
Çok güzel bir tesis. Temiz ve göle sıfır. Manzarası Abant Gölü kıyısındaki 5 yıldızlı otelleri aratmaz. Dört mevsim kuş cıvıltıları içinde huzurlu vakit geçirmek için ideal.
Çok güzel bir yer Odalar temiz personel kibar güler yüzlü kesinlikle kafa dinlemek için ideal bir yer

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın