Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Samsun Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Samsun Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Samsun Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Samsun Maliye Misafirhanesi hakkında, Samsun Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Samsun Maliye Misafirhanesi, Samsun İlkadım’da hizmet vermektedir. Samsun Maliye Misafirhanesi 12 oda 29 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, birbirinden güzel odaları rahat ve huzur dolu bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Ailenizle birlikte konaklayabileceğiniz bir misafirhane olan, Samsun Maliye Misafirhanesi, geniş yatak kapasitesi ile hem kamu personellerinin hemde sivil vatandaşların kolaylıkla konaklama imkanı sunmaktadır.

Samsun Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Samsun Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0362 445 01 58 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Samsun Maliye Misafirhanesi Adresi

Samsun Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Samsun Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kalkanca Mahallesi, Tosya Sokak No:15 İlkadım – Samsun adresinde yer almaktadır.

Samsun Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriSamsun Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Samsun Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Samsun Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Samsun Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Konaklama olarak çok güzle yer fiyat olarak uygun yemek yok temizlik çok iyi çalışanlar gayet güler yüzlü konum olarak güzel en güzeli ise manzara
Misafirhane hem uygun, hem de temiz👍
Bir gecelik dinlenme için konakladığımız tesis tipik kamu sosyal tesisi. Çarşaflar temiz, diğer ekipmanlar orta. Banyo ve tuvalet orta. Şampuan ve sabun var.
Özellikle şehre gelen erkek memurlar ve öğrenciler için ideal olabilir. Sadece konaklama var. Yemek veya kahvaltı yok.
Çok uygun bir konaklama mekanı
Misafirhane güzel manzaralı bi tesis

Samsun Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Samsun Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Samsun Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Samsun Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Samsun Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir