Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu Adresi ve Fiyatları

Karaman ilinin il merkezinde bulunan ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi içerisinde hizmet veren Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Uygulama oteli yada diğer adıyla Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi olarak bilinmektedir.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi konaklama olarak 8 adet standart oda, 4 adet aile odası, ile 12 odada hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda 50 kişilik restoran, dinlenme salonu, lobi, teras ve otoparkı ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi odalarında sunulan kesintisiz sıcak suyu, buzdolabı, televizyon, kablosuz interneti, klima gibi demirbaş malzemeleri ile otel konforunda güzel bir dinleme ortamı sunmaktadır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatları sayesinde otel fiyatlarının neredeyse yarı fiyatına konaklamanıza olanak sağlamakta olup, ailenizle birlikte huzurlu ve doğa ile iç içe bir ortamda konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0338 228 10 12

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Gevher Hatun Mh. Karamanoğlu Mehmetbey Ünv. Myo Yunus Emre Kampüsü Pk:70200 Karaman Merkez/karaman

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok güzeldi yol üstünde tatile giderken 1 gece konakladık, resepsiyonda ki arkadaşlar çok güzel ilgilendiler temizliği, havası, kahvaltısı gayet güzeldi tavsiye ederim 🙏☺️💯 …
İlgi ve alaka çok iyiydi. Sabah kahvaltısı da oldukça güzeldi. Yolum düşerse tekrar kalmayı düşünürüm
Fiyat olarak en uygun otel odalar temiz kamu personeline fiyat 90 TL kahvaltı mevcut resepsiyondaki Fadime hanım çok yardımcı oldu ilgisine teşekkürler
Üniversitenin sunduğu kaliteli hizmetlerden birisi tam bi fiyat performans oteli
Fiyatına göre herşey mükemmel. Kasım 2022de tek kişilik oda ücreti 180 tl idi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın