Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Göynük Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Bolu ilinin Göynük ilçesine bağlı Göynük Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Göynük Öğretmenevi Odaları; 5 oda ve 10 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, banyo, lavabo mevcuttur.

Göynük Öğretmenevi Genel Olarak; okuma salonu, dinlenme salonu, kütüphane, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Göynük Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 100km mesafede bulunmaktadır.

Göynük Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bolu ilinin Göynük ilçesine bağlı Göynük Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0530 746 87 74 veya 0 374 451 61 47 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Göynük Öğretmenevi Adresi

Bolu ilinin Göynük ilçesine bağlı Göynük Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenice Mahallesi, Selim Çapar Caddesi No:3 Göynük/Bolu adresinde yer almaktadır.

Göynük Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 GÖYNÜK ÖĞRETMENEVİ VE ASO  FİYATLARI   
ÖĞRETMEN KAMU/EMEKLİSİVİL
Yatak Ücreti (Günlük)300,00 TL 300,00 TL350,00 TL
Tek Kişi Oda Fiyatı (Günlük)350,00 TL 350,00 TL400,00 TL
Yatak Ücreti (15 Günlük]3.000,00 TL 3.500,00 TL4.000,00 TL
GÖYNÜK ÖĞRETMENEVİ VE ASO  CAFERLER KONAĞI FİYATLARI  
ÖĞRETMEN KAMU/EMEKLİSİVİL
Yatak Ücreti (Günlük)350,00 TL 350,00 TL400,00 TL
Tek Kişi Oda Fiyatı (Günlük)400,00 TL 400,00 TL450,00 TL
Yatak Ücreti (15 Günlük]3.500,00 TL 4.000,00 TL4.500,00 TL
06-18 Yaş arası ücret 150 TL dir.

Göynük Öğretmenevi Konumu Nerede

Göynük Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Her şeyden önce yardımsever, iyi niyetli ve mükemmel insanların olduğu kurum. Kim olduğunuz ya da nereden geldiğiniz fark etmeksizin her türlü yardımınıza koşacaklarına emin olabileceğiniz uygun fiyatlı, temiz ve her türlü imkanın olduğu enfes bir işletme.
Öğretmenevi göynüğün merkezinde konum olarak çok iyi. Fiyat performans açısından çok uygun. Yatak çarşafları misler gibi tertemizdi. Göynük’te ne yenir ne içilir nereler gezilir konusunda canla başla yardımcı olmaya çalışan, çok iyi bir misafirperverlik örneği sergileyen Metin bey’e çok teşekkür ederiz.
Bir gece konakladık çok güzel geçti. İlgili personel ve müdür çok nazik yardımsever cana yakın insanlar. Oda temizliği güzeldi. Temiz küçük düzenli bir öğretmen evi. Tavsiye ederim.
Her şey çok güzeldi. Yalnızca kalıp gideceğim bir yer olarak düşünüyordum ama samimiyet insanı çok çekiyor. Güleryüzüyle ve bütün samimiyetiyle bize yaklaşan metin abime özellikle teşekkür ediyorum.
Göynük her zaman gidilebilecek çok güzel bir Osmanlı kasabası. Mutlaka gidin ve görün tarihi evler, sıcak kanlı insanlar, Fatih Sultan Mehmet Hanın hocası Akşemsettin Hz. ve tarihe bir yolculuk için Göynük
Gidilip Görünmesi Gereken Yer Göynük Kalınması Gereken Yer Göynük Öğretmen Evi . Öncelikle Metin Bey’e Çok Teşekkür Ediyoruz , Ilgi Güler Yüz Extra Hijyen Herşey Harikaydı 🙂
Metin Bey’in gecenin on ikisinde bile gayet sıcak bir şekilde telefona cevap verip insanı yolda bırakmamak için çabalayışı her şeye değerdi. Teşekkürler Metin Bey, teşekkürler Göynük.

Göynük Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Göynük Öğretmenevi Telefon Numarası, Bolu Göynük Öğretmenevi Adresi Konumu, Göynük Öğretmenevi Oda Fiyatları, Göynük Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın