Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Remleri

Bolu ilinin merkezinde yer almakta olup, 1993 yılında İzzet Baysal Vaktı tarafından Üniversiteye hediye edilen Sosyal Tesis ve Uygulama oteli olarak hizmet vermekte olup, şehir merkezine 9 km mesafede yer almaktadır. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunduğundan kaynaklı olarak yılın her anı büyük bir beğeniye sahip olduğundan rezervasyon yapılarak gidilmesi uygun olmaktadır.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi 3 adet özel oda, 8 adet tek kişilik, 34 adet iki kişilik, 12 adet üç kişilik olmak üzere toplamda 57 oda ve 114 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi şehrin hemen dışında yer aldığından dolayı orman içerisinde huzur dolu bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Orman içerisinde bulunduğundan sabah sporu yada akşam gezmesi yaparak güzel bir aktivite fırsatı sizleri beklemektedir.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0374 253 40 20

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : 0Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Yerleşkesi 14030 – Merkez / Bolu

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Kampüs içerisinde hizmet veriyor. Geçerken mola amaçlı 1 gün uğradık Güzel ilgili kurumsal hizmet memnun kaldık. Kahvaltı sade ve güzel. Avm deki kafeterya da fiyat ve lezzet bakımından uygun
odalar yataklar temiz, kahvaltı yeterli , konum orman içi, temiz hava, bol oksijen, sessiz sakin.
çok temiz ve orman içinde kaliteli bir misafirhane kahvaltı yeterli konum güzel
Muhteşem ilgi ve hizmet. Rabbim hizmet ve başarılarınızı dahada artırsın. Tüm çalışanlarina sonsuz güç ve kudret versin, sonsuz saygı ve sukranlarimizla
Otel gayet güzel Odalar temiz ve ferah Kahvaltıda başarılı
14.11.2022 tarihinde geldim ailem ile kalorifer sürekli yanıyor ve içerisi hamam gibi sıcak kalorferde istediğiniz dereceye ayarlayabiliyorsunuz..orman manzaralı dünya para verip bumgolow kalmaya gerek yok burası on numara kampüste yer alıyor odada 24 saat sıcak su var kahvaltıda dahil iki kişi 300 TL verdik on numara 5 yıldız daha iyisini ben Bolu’da bu fiyata görmedim… Otopark alanı çokça var….

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Misafirhanesi Remleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın