Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kovancılar Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Kovancılar öğretmenevi resimleri

Elazığ ilinin Kovancılar ilçesine bağlı Kovancılar Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kovancılar Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer aldığı için ulaşım açısından oldukça kolaydır. Hükümet Konağı, Belediye binası, Aile Hekimlikleri, Müftülük ve 3 okulun komşu olduğu çarşı merkezinde hizmet vermektedir.

Kovancılar Öğretmenevi, öğretmen ve eğitim çalışanları için konaklama ve diğer ihtiyaçlar konusunda hizmet sunan bir kurumdur. İlçede konaklamak ve yemek yemek isteyen siviller de öğretmenevinde hizmet alabilirler.

Kovancılar Öğretmenevi Odaları; 21 oda ve 38 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kablosuz internet, elbise dolabı bulunmaktadır.

Kovancılar Öğretmenevi Genel Olarak; yazlık çay bahçesi, berber, yemekhane, düğün salonu, oyun alanı, dinlenme salonu ve öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Kovancılar Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 65 km mesafededir.

Kovancılar Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Elazığ ilinin Kovancılar ilçesine bağlı Kovancılar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0424 611 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kovancılar Öğretmenevi Adresi

Kovancılar öğretmenevi resimleriElazığ ilinin Kovancılar ilçesine bağlı Kovancılar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çarşıbaşı Mahallesi, Mehmet Nuri Bozdağ Caddesi No:11 Kovancılar – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Kovancılar Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2023 Tarihinden Geçerli Fiyat Listesi

Tek Kişilik Oda: Kamu 170 TL  Sivil 220 TL
Çift Yataklı Oda Kişi Başı Kamu 150 TL  Sivil 200 TL

Kovancılar Öğretmenevi Konumu Nerede

Kovancılar Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Oldukça güzel bi konaklama, berber var odalar güzel temizdi
Odaları oldukça büyük ve gösterişli idi girişte resepsiyon bulunması ve yönlendirmesi çok güzel. Ev tutana kadar burada bekledik
Her Yönüyle Mükemmel bir Tesis. Müdüründen Temizlik görevlisine kadar herkes görevini layıkıyla yapıyorlar. Hepsine ayrı ayrı Teşekkür ederim.
konaklama olarak gayet güzel fiyat tarifesi uygun yemek servisi yok ısınma konusunda konaklama kısmı gayet iyi sıcak her saat açık bir yer.
Uygun fiyatla konaklayacağınız, şehir merkezinde bir yer. Şehrin her tarafına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor.
Türkiye geneli birçok öğretmen evinden çok çok temiz bir yer. Kovancılarda nerede kalırım diye düşünmeyin bile. Kesinlikle öğretmenevi..

Kovancılar Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri

Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri Kovancılar öğretmenevi resimleri

Kovancılar Öğretmenevi Telefon Numarası, Elazığ Kovancılar Öğretmenevi Adresi Konumu, Kovancılar Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kovancılar Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın