Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi
Çanakkale Karayolları Misafirhanesi
5/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Çanakkale Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Çanakkale Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Çanakkale ilinin merkezinde bulunana Karayolları 142. Şube Şefliğine bağlı olan Çanakkale Karayolları Misafirhanesi deneyimli personelleri ile güzel bir konaklama imkanı sunmaktadır. Oldukça beğenilen misafirhanelerden biri olan Çanakkale Karayolları Misafirhanesi hem bütçe dostu olması sebebiyle hemde sunduğu güler yüzlü hizmeti ile konaklayanların tekrar tekrar tercih etmesine olanak sağlamaktadır.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Çanakkale Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için (0286) 214 02 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Çanakkale

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İsmetpaşa Mah. Stadyum Cad. Çanakkale Merkez, Çanakkale adresinde yer almaktadır.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Güzel bir konaklama imkanı sunuyor neredeyse bedavaydı.
güzel bir misafirhane memnun kaldım.
güzeldi.

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi

Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Çanakkale Misafirhaneleri, Çanakkale Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Çanakkale Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir