Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Çanakkale Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Çanakkale Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Çanakkale Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Çanakkale Maliye Misafirhanesi hakkında, Çanakkale Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Çanakkale ilinin Güzelyalı ilçesinde faaliyet gösteren Çanakkale Maliye Misafirhanesi oldukça güzel konumunun yanında geniş odaları ve merkezi bir alanda olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Yazın güzel bir tatil planınızda tercih edebileceğiniz bir misafirhane olan Çanakkale Maliye Eğitim Tesisi 9 oda 33 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Çanakkale Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Çanakkale Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0286 217 05 09 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Maliye Misafirhanesi Adresi

Çanakkale Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Çanakkale Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Molla Caddesi, 82. Sokak No:30 Güzelyalı – Çanakkale adresinde yer almaktadır.

Çanakkale Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriÇanakkale Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çanakkale Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Çanakkale Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Denize sıfır konum sessiz sakin huzur veren bir kamp kafa dinlemek için bire bir ….
Tolga bey çok ilgili her konuda yardımı dokundu. Kesinlikle çok keyifli bir tatil geçirdik. Teşekkürler
Sıcak, keyifli, huzurlu, özel mekan
Kesinlikle öneriyorum.Çalışanlardan Çetin çok ilgili

Çanakkale Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Çanakkale Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Çanakkale Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Çanakkale Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Çanakkale Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir