Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Denizli Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Denizli Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Denizli DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Denizli Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Denizli ilinin Çardak ilçesinde yer alan Denizli Havalimanı Misafirhanesi konaklama ihtiyaçları için hazırlanmış bir misafirhane olmaktadır. Deneyimli personelleri ile her açıdan kolaylıkla hizmet verebilmekle birlikte anlayışlı ekip ve personelleri hem konaklamalarınızda, hemde uçuş planlarınızda sizlere profesyonelce hizmet vermektedir.

Denizli Havalanı Misafirhanesi personellerinin anlayış ve ekibi sayesinde hizmet ve mükemmeliyetçilik anlayışının her kadroda görüldüğü nadir kurumlardan biri olmaktadır.

Denizli Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Denizli Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0258 846 11 39 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Denizli Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Denizli Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Denizli Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Mahallesi, Küme Evler Sokak No:1 Çardak – Denizli adresinde yer almaktadır.

Denizli Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiDenizli Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün110 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası80 TL
Kamu Konaklama fiyatı110 TL
Sivil Konaklama Fiyatı165 TL

Denizli Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Denizli Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kış aylarinda inecekseniz 3-4 kat giyinmeden gelmeyin. Ova şeklindeki, dağların karının soğuğunu rüzgâr eşliğinde iliginize kadar hissedeceğiniz bu havalimaninda, etraf sessiz ve sakin.
Temiz ve sakin bir hava alanı. Park sorunu yaşanmaz.
Havalimanı bölgeye göre yeterli ve kullanışlı fakat Denizli şehir merkezine çok uzak olması sıkıntı.
Mükemmel ve sakin girişteki güvenlik görevlileri çok kibar ve naziklerdi kendilerine teşekkür ederim.
Küçük olmasına rağmen sistem güzel işliyor. Tebrikler sayın yönetici

Denizli Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Denizli Havalimanı Misafirhanesi

Denizli Havalimanı Misafirhanesi Denizli Havalimanı Misafirhanesi

Denizli Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Denizli Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Denizli Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Denizli Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Denizli Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın