Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Denizli Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Denizli ilinin Merkez ilçesine bağlı Denizli Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Denizli Öğretmenevi Odaları; 39 oda ve 104 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, banyo, lavabo, merkezi ısıtma, elbise dolabı bulunmaktadır.

Denizli Öğretmenevi Genel Olarak; Kuaför hizmeti, otopark, düğün nişan için organizasyon alanı, lobi, oturma salonu, dinlenme salonu, yemekhane, restoran v öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Denizli Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Denizli Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Denizli ilinin Merkez ilçesine bağlı Denizli Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0258 266 31 34 veya 0 530 770 10 39 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Denizli Öğretmenevi Adresi

Denizli ilinin Merkez ilçesine bağlı Denizli Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak DENİZLİ 80. Yıl Öğretmenevi Zeytinköy Mahallesi 4083 Sokak No:17 Bağbaşı – DENİZLİ adresinde yer almaktadır.

Denizli Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

ÜYEKAMUSİVİL
Tek Kişi475.00 TL600.00 TL750.00 TL
2 Yataklı Oda650.00 TL850.00 TL1050.00 TL
3 Yataklı Oda900.00 TL1,200.00 TL1,400.00 TL
4 Kişilik Aile Odası1,100.00 TL1,450.00 TL1,700.00 TL
Suit Oda850.00 TL950.00 TL1,100.00 TL
Odaya Ek Yatak Fiyatı350.00 TL450.00 TL

01.05.2023 tarihi itibaren fiyatlarımız geçerlidir.

13 Ocak 2021 tarihinde resmi gazetede yayımlanan KAMU SOSYAL TESİSLERİNE İLİŞKİN TEBLİĞ’ e göre;

6 yaş ve üstü çocuklardan ise tam ücret alınır . Suit odalarımız 2 kişilik olup, 2 kişiden fazla kalındığında kişi başı ücret alınması önerilir.

Üye yakını kart basım bedeli 50.00TL olarak belirlenmiştir.

Denizli Öğretmenevi Konumu Nerede

Denizli Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Ana yol üzeri. Otopark Proplemi yok. Şehir merkezine yakın. Sabah kahvaltı fiyata dahil. Akşam yemeği ücretli. İnternet üzerinden rezervasyon yaptırıyorsunuz.Oda konforlu. Tavsiye edilir.
Bir öğretmen evine göre mükemmel hatta üç dört yıldız otel lere göre bile farkı yok onlardan da çok uygun personel ilgili alakalı çok memnun kaldım tuvaletler tertemizdi bahçe çok bakımlı yemek güzeldi odalar temizdi fiyat çok makul tavsiye ederim
Kışın ortasında motosikletim ile seyahat ederken gece uğradım. Resepsiyondaki arkadaş çok ilgili üşüdüğümü görünce çay bile ısmarladı. Odalar temiz ve sıcak. Bu hizmete vesile olanlara teşekkür ediyorum…
Güler yüzlü personel.Temiz sicak ve büyük odalar.Diger oteller arasında fiyat performans ı gayet iyi ..
Bir çok otele göre çok rahat ve üstelik bir çok konaklama tesisine göre de çok uygun. Oda kahvaltı temizlik personel hepsi gayet düzgün. Sivil vatandaşa da hizmet veriyor olmaları da ayrı bi güzel.
Resepsiyonda sıcak bir karşılama ile başladıktan sonra odanın temizliği mutlu etti.Fiyat performans olarak da çok çok başarı.

Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları
Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları Denizli Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Denizli Öğretmenevi Telefon Numarası, Denizli Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Denizli Öğretmenevi Oda Fiyatları, Denizli Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın